Stomatologia - Protetyka Podkategoria: Stomatologia - Protetyka

 • Stomatologia Kraków »

  Stomatologia Kraków Iwodent to placówka, która zapewnia wysokiej klasy usługi, takie jak zabiegi ortodontyczne, protetyczne oraz zabiegi chirurgii stomatologicznej, przez wykwalifikowanych lekarzy stomatologów. Wykształcenie stomatologiczne oraz doświadczenie dentystyczne zdobyte podczas wykonywania poważnych zabiegów, zarówno chirurgii stomatologicznej jak i skomplikowanych zabiegów stomatologii estetycznej pozwalają na zachowanie wysokich norm bezpieczeństwa. Dzięki temu klienci naszego gabinetu dentystycznego bardzo wysoko oceniają pracę lekarzy ? stomatologów.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin DENTMAX Beata Urbańska »

  Dentmax dentysta Szczecin, nowoczesna klinika dentystyczna w Szczecinie zajmująca się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie Twojej jamy ustnej. Oferujemy naszym pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą, która w trakcie wieloletniej praktyki zdobyliśmy dzięki Państwu zaufaniu.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka stomatologiczna »

  Istnieje w implantologii pojęcie tak zwanego SINUS LIFT. Z wiekiem pojawiają się trudności z wprowadzeniem implantów, szczególnie w tylnym odcinku szczęki. Przy bezzębnej szczęce następuje z upływem lat tak zwana pneumatyzacja zatoki szczękowej, a więc jej powiększenie się kosztem zaniku kości od wyrostka zębodołowego. W historii implantologii pierwszą operację tak zwanego podniesienia dna zatoki wykonał dr H. Tatum około roku 1975 poprzez dostęp z okna bocznego do uzupełnienia kości z talerza biodrowego. Potem co kilka lat wykonywane były kolejne tego typu zabiegi z wykorzystaniem innych metod, coraz to nowocześniejszych. Z kolei w roku 1994 została wymyślona operacja zaćmy, metodą Sinus Lift przez Summersa, dokładnie opisana i po raz pierwszy wykonana. Implanty wprowadzane są tutaj na grubość wyrostka, czyli około pięciu milimetrów i to bez okienka bocznego w ścianie zatoki. Również ważna i podobna jest operacja, która nazywa się stabilizator stawu kolanowego. Wykonany jest z dobrego materiału, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Metoda ta poszerza zakres wskazań do leczenia implantologicznego. Wprowadzenie biomateriałów dodatkowo uprościło i poprawiło augmentację zatoki. Metoda ta obecnie jest najczęściej stosowana.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Periodontolog Gdańsk »

  Specjalista stomatologii zachowawczej i periodontologii - dr nauk med. Wiesław Nowakowski oraz dr med. Joanna Nowakowska. Gabinet świadczy usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki ze szczególnym ukierunkowaniem na leczenie schorzeń przyzębia (parodontopatii) i chorób błony śluzowej jamy ustnej.

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta stomatolog Gdańsk - Anna Dental Clinic »

  Gabinet Centrum stomatologiczne Gdańsk, Dentysta - Implanty, Protetyka, Stomatolog, Wybielanie zębów Gdańsk, Trójmiasto.Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Dental Clinic znajdującego się w samym centrum Starego Miasta w Gdańsku. Posiadamy własną pracownię protetyczną, dzięki czemu prace mogą być wykonywane w jednym miejscu. Oferujemy Państwu implanty, mosty, korony, licówki, wykonujemy prace protetyczne oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.Teraz także posiadamy system do wykonywania bezbolesnych znieczuleń - The Wand! Zapraszamy do naszego nowego gabinetu na pierwszym piętrze.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Stomatologia - Protetyka

szczecin (1), gdańsk (1)

Stomatologia - Protetyka - nowa strona:

Adres: