Strony z PageRank 2:

 • Kancelaria Adwokacka Jacek Zarzycki »

  W ramach Kancelarii Adwokackiej świadczę usługi na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych w dziedzinie szeroko rozumianego prawa cywilnego, administracyjnego oraz karnego. Prowadzę także obsługę prawną w języku angielskim. Reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, organami prokuratury, a także przed organami administracji rządowej i samorządowej.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Dariusz Sięka »

  Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców, reprezentowanie przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniach egzekucyjnych w przedmiocie wyegzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych.

  Prowadzimy sprawy w zakresie:

  - prawa cywilnego (sprawy o zapłatę, odszkodowania za szkody komunikacyjne, wypadki przy pracy i błędy w sztuce lekarskiej, odszkodowania za bezumowne korzystanie ze słupów i linii energetycznych, rur ciepłowniczych, windykację należności, ochronę dóbr osobistych),
  - prawa rodzinnego i opiekuńczego (rozwody, separacje, podział majątku dorobkowego, alimenty, władza rodzicielska),
  - prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu, przyjęcie i odrzucenie spadku),
  - prawa nieruchomości (regulacja stanów prawnych, zakładanie i uzgadnianie ksiąg wieczystych, zasiedzenia, rozgraniczenia, zniesienia współwłasności, służebności),
  - prawa gospodarczego i handlowego (stała obsługa prawna firm, spółek cywilnych i handlowych, zakładanie, rejestracja, przekształcanie i rozwiązywanie spółek, sprawy upadłościowe i naprawcze, prawo przewozowe, przygotowywanie i analiza umów),
  - prawa administracyjnego (reprezentacja przed organami administracji publicznej),
  - prawa lokalowego (najem lokali, eksmisje),
  - prawa pracy (wypadki przy pracy, mobbing, odpowiedzialność pracowników, zwolnienia),
  - prawa karnego i prawa wykroczeń - obrona w procesie karnym (wypadki drogowe, prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu, oszustwo, wyłudzenia, groźby karalne, zorganizowane grupy przestępcze, kradzież, paserstwo, rozbój, przestępstwa narkotykowe, pobicie, łapownictwo, płatna protekcja, przestępstwa gospodarcze) oraz reprezentacja osób pokrzywdzonych i działanie w sprawach z oskarżenia prywatnego.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Joanna Drozd - Lublin »

  Kancelaria Notarialna w Lubinie, ul. Kościuszki 24, tel. 076 84 11 657, 0606 386 388. Notariusz Joanna Drozd - Rejent w Lubinie. Notary Lubin, umowa sprzedaży nieruchomości, umowa sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, umowa spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, statut spółki akcyjnej, sporządzanie poświadczeń, sporządzanie własnoręczności podpisu, sporządzanie zgodności odpisu, sporządzanie wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, sporządzanie daty okazania dokumentu, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów np. walnych zgromadzeń organizacji społecznych czy spółek, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, sporządzanie projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, taksa notarialna, opłaty notarialne, akt notarialny, darowizna, umowa dzierżawy, ustanowienie hipoteki, umowa majątkowa małżeńska, testament, pełnomocnictwo, prawo użytkowania wieczystego, kazus, ustawa o podatku od spadków i darowizn, kancelaria notarialna, notary, rejent Lubin, notariusz w Lubinie, prawnik, radca prawny, prawo, radców prawnych, notariusze, mecenas, asesor Magdalena Kleszczyńska.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wiktor Gamracki »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Wiktora Gamrackiego zlokalizowana jest w Rzeszowie, tuż obok Zamku Lubomirskich. Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, odszkodowania, windykacja, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta to zasadnicze domeny Kancelarii prawniczej. Realizowane usługi prawnicze obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne. Kancelaria prawna współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Prawnicy, adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji. Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej. Adwokat Wiktor Gamracki

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRANSEUROBUS »

  TRANSEUROBUS Lublin - oferujemy wynajem busów na imprezy turystyczne i inne wyjazdy okolicznościowe. Przewóz osób, wynajem busów, krajowe przewozy osobowe. Obsługujemy firmy, grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Kancelaria prawna w Poznaniu oferuje szeroki i dostosowany do obsługi różnego typu zleceń zakres usług prawnych: od pojedynczych porad prawnych, sporządzania wszelkiego rodzaju pism, pozwów, apelacji zażaleń, sprzeciwów zarzutów do nakazów zapłaty, oraz umów, uczestniczenia w rozprawach sądowych do stałej obsługi prawnej przedsiębiorców.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Auto daw »

  Zajmujemy się sprzedażą części do samochodów osobowych. Nasz sklep znajduje się w Częstochowie przy ul.Krakowskiej 63. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski poprzez aukcje internetowe jak również sklep internetowy pod adresem : www.autodaw-czesci.pl.
  W ciągłej sprzedaży posiadamy części do samochodów marek takich jak: volksw

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne - Sopot »

  Przybyłowski - kancelaria Prawna. Adwokat Sopot, Gdynia. Gdańsk, Wejherowo i okolice. Usługi prawne - obszar działania to głównie trójmiastp. Prawnik Gdynia, adwokat Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo. Kancelaria adwokacka oferuje doradztwo prawne, usługi prawnicze. Zapraszamy - adwokat, prawnik Wejherowo, Gdańsk, Gdynia. Zapraszamy - adwokat Sopot.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal. »

  Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną dla firm i osób fizycznych. Oferowane usługi to m.in:
  - zakładanie spółek, fundacji, stowarzyszeń
  - bieżąca obsługa spółek
  - windykacja i monitoring wierzytelności
  - sprawy rozwodowe, podziały majątków, prawo spadkowe i rodzinne
  - sprawy z zakresu prawa pracy
  - odszkodowania komunikacyjne, za wypadki w pracy, za błędy lekarskie
  - roszczenia z tytułu polis posagowych

  Reprezentujemy klientów w Sądach we wszystkich instancjach.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Elektromechanika samochodowa »

  Zawodowa elektromechanika samochodowa i mechanika samochodowa. Zapraszamy na naszą stronę gdzie zaznajomisz się z ofertą firmy. W ramach usług oferowanych przez nasz Bosch Service proponujemy m. in. klimatyzacje, odgrzybianie ultradźwiękowe, montaż ogrzewania gatunku postojowego, zawodowe usługi z limitu diagnostyki a także serwisu elektromechanicznego i mechanicznego pojazdów. Zapraszamy do nas!

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Foteliki samochodowe »

  Cenisz sobie wysoką jakość bez względu na to o jaki produkt chodzi? My też. Dlatego to co tworzymy staramy się robić jak najdoskonalej. Oferujemy ci wielki wybór fotelików samochodowych, łóżeczek, krzeseł do karmienia i leżaczków. Wszystkie zamieszczane w sklepach produkty są od sprawdzonych producentów. Stosowane do ich produkcji materiały spełniają europejskie normy i zapewniają najlepszy rozwój dla Twojego dziecka. Klient nasz Pan. Dlatego naszym zadaniem jest służyć rychłą pomocą klientowi na każdym etapie dokonywania zakupu. Doradzamy przy doborze, koordynujemy realizację zlecenia, aranżujemy przewóz, wspieramy w przypadku reklamacji albo innych problemów. W miarę upływu czasu jak również naszych możliwości, będziemy starali się rozszerzać prezentowaną tutaj ofertę o nowe produkty, tak żeby stworzyć kompleksową ofertę dla obecnych i przyszłych rodziców. Zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu, zamiarem zapoznania się z najświeższymi produktami. Pamiętaj, że komfort i bezpieczeństwo dziecka to priorytet, zatem zachęcamy do współpracy z nami. Zapraszamy! Foteliki samochodowe.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opony Kraków »

  Firma ATG MEDIA s.c. zajmuje się sprzedażą opon zimowych oraz letnich od 10 lat. W ofercie firmy znajdują się opony zarówno do samochodów osobowych jak i dostawczych. Znajdziesz u nas opony do każdego samochodu na każdą porę roku. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą klientowi w doborze odpowiedniego ogumienia.
  Opony Dębica, Opony Dayton, Opony Bridgestone, Opony Firestone to tylko niektóre nasze propozycję. Firma ATG znajduje się w Krakowie, przy ulicy Wielickiej, oprócz sprzedaży opon zajmujemy się handlem felg oraz innych akcesoria samochodowych.
  Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, oraz zapotrzebowaniu rynku zadecydowaliśmy połączyć siły i ponad dziesięcioletnie doświadczenie sprzedaży opon i części zamiennych do samochodów. Proponując produkty w sklepie internetowym pragniemy przypomnieć, że prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną i wysyłkową na terenie całego kraju. Staramy się zawsze pomóc w doborze takiego towaru, aby Klient był w pełni zadowolony z dokonanego zakupu w firmie ATG.

  Wszystkie opony sprzedawane przez nasz sklep są produktami pełnowartościowymi, dystrybuowanymi bezpośrednio przez producentów i posiadającymi pełną gwarancję producentów.

  ATG MEDIA s.c.
  32-020 Wieliczka
  ul. Słowackiego 29
  501 588 688

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprowadzanie aut »

  Sprowadzanie aut z zagranicy dla wielu z nas jest czymś na co byśmy się chętnie zdecydowali, tylko, że nie zawsze wiemy jak można sprowadzić auta. Na stronie znajdziecie informacje o sprowadzaniu aut, znajdziecie firmy, które się zajmują sprowadzaniem aut i części zamiennych do nich.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grupa Przewozowa »

  Świadczymy tani transport kurierski, przesyłki kurierskie bez umowy dla każdego, transport, spedycja.Usługi kurierskie świadczone przez Grupę Przewozową są od drzwi do drzwi. Co to znaczy? Znaczy to tyle że, kurier nasz po otrzymaniu zlecenia, uda się pod wskazany przez Państwa adres i odbierze przesyłkę kurierską, zostawiając list przewozowy. Przesyłka kurierska zostanie dostarczona do miejsca docelowego gdzie kurier odda ją bezpośrednio odbiorcy. Informacja o dostarczeniu przesyłki kurierskiej do odbiorcy dotrze do Państwa w dniu jej dostarczenia

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa automatycznych skrzyń biegów »

  Auto?Max ? profesjonalna naprawa automatycznych skrzyń biegów samochodów: osobowych, terenowych oraz dostawczych. Stawiając czoła rosnącym wymaganiom rynku motoryzacyjnego zatrudniając wykwalifikowanych pracowników o długim stażu pracy dzięki czemu świadczymy usługi profesjonalne i na najwyższym poziomie, pracujemy w profesjonalnie wyposażonym warsztacie.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • OPONY - zimowe, nowe, sprzedaż - Ekogum »

  Sklep internetowy firmy Ekogum z oponami do samochodów osobowych, ciężarowych, motocyklowych i innych. W ofercie również znajdują się felgi aluminiowe i stalowe oraz akcesoria wulkanizacyjne.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia aut Łódź »

  Dla podróżujących i poszukujących samochodu w momencie problemów ze swoim środkiem lokomocji. Wynajem samochodów Łódź oferuje odbiorcom usługę na wysokim poziomie z zachowaniem najlepszych procedur obsługi. Najlepszej jakości samochody miejskie i rodzinne z gwarancją niezawodności. Wachlarz usług komplementarnych co powoduje, że wypożyczanie staje się jeszcze łatwiejsze.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ecosteam - myjnia parowa »

  Jesteśmy nowatorską firmą działającą w branży myjni samochodowych. Medium czyszczące stanowi para wodna o temperaturze 50-90 °C. Para wodna jest niezwykle delikatna, przez co bezpieczna dla lakieru samochodu. Małe zużycie wody 2-4l pozwala nam dbać o środowisko naturalne.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • RADCA PRAWNY TORUŃ »

  Radca Prawny Jarosław Grzelak ? Kancelaria Radcy Prawnego SUPREMUS

  Specjalizacja:

  Prawo cywilne ze szczególnym uwzględnieniem spraw rodzinnych (rozwody toruń) oraz spadkowego, prawo pracy, prawo gospodarcze.
  Prawo administracyjne (m. in. gospodarka nieruchomościami, prawo ruchu drogowego ochrona danych osobowych, udostępnienie informacji publicznej), postępowanie administracyjne i sądowo-administracyjne.
  Prowadzimy sprawy przed sądami wszystkich instancji, a w szczególności w sprawach z zakresu prawa gospodarczego (windykacja należności), oraz w sprawach pracowniczych. W ramach naszej działalności Kancelaria Toruń współpracuje z: notariuszem, oraz innymi specjalistami.

  Nasza kancelaria w Toruniu zapewnia klientom i osobom fizycznym i prawnym, kompleksową pomoc prawną w zakresach wymienionych poniżej:
  -umowy handlowe,
  -zakładanie spółek
  -obsługa prawna przedsiębiorstw
  -prawo cywilne i konsumenckie,
  - prawo spółek,
  -prawo nieruchomości i inwestycji budowlanych,
  -prawo pracy,
  - windykacja należności,
  -postępowania cywilnego,
  -administracyjnego i o udzielenie zamówienia publicznego

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »