Strony z PageRank 3:

 • Tanie lakierowanie samochodów »

  Profesjonalny dobór lakierów samochodowych
  Sklep internetowy klakiernik.pl - Lakiery samochodowe firm STANDOX, DUPONT, NOVOL. Dobra jakość - niska cena! Szeroka gama produktów lakierniczych renomowanych firm DUPONT, STANDOX, DINITROL, FARECLA,3M, ESCAL, MOTIP, NOVOL, SILAND, IMPA. Wyposażenie dla serwisów lakierniczych jak również mniejszych warsztatów lakierniczych. Tylko sprawdzone materiały oraz dobry dostęp do informacji o produktach - połączenie z forum tematycznym - "Nie kupuj kota w worku".
  Sprzedajemy lakiery bezbarwne, podkłady, szpachlówki, spraye, konserwacja, lakiery bazowe, lakiery akrylowe, struktury,
  materiały ścierne, materiały polerskie oraz dodatki lakiernicze.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Taksówka mercedes E klasa - Taxi Katowice 7 »

  Taxi 7 Katowice ? to wyprodukowany w Niemczech jako taksówka, mercedes klasy E W211, bardzo luksusowa, bezpieczna i reprezentacyjna limuzyna w kremowym kolorze. Samochód ma tylne siedzenia fabrycznie przystosowane do przewozów małych dzieci. Posiada w klimatyzację i nawigację. Oferuje przewozy biznesowe oraz obsługę uroczystości rodzinnych takich jak ślub, wesele, wieczór kawalerski, chrzciny, urodziny i inne. Nadaje się doskonale do przewozu osób pragnących poczuć się jak VIP. Możliwy odbiór klientów z lotnisk: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław i Warszawa Okęcie, oraz innych miejsc w Polsce. Wynajmując tę taksówkę możecie Państwo osobiście przekonać się jaki jest aktualnie niemiecki standard przewozu osób. Firmom i stałym klientom indywidualnym udziela się bardzo korzystnych rabatów, zgodnie z zasadą im dłuższa trasa tym większy rabat. Płatność gotówką lub kartą płatniczą także typu elektron. Telefon kontaktowy: +48 501 478703

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania, Odszkodowanie - VERSUS. »

  Kancelaria Versus działa na rynku od 01 marca 2007 r. Siedziba firmy mieści się w Płocku i Warszawie, zasięg działalności obejmuje całą Polskę. Najważniejsza dla nas jest jakość oferowanych usług oraz uczciwość. Bez opłat wstępnych. Każda pierwsza konsultacja - gratis! Nigdy nie podejmujemy decyzji bez konsultacji z Klientem. Każdego traktujemy po partnersku, z należytym szacunkiem i przy zachowaniu uczciwych zasad współpracy! Nasza oferta skierowana jest do osób poszkodowanych, które w celu uzyskania należnego odszkodowania chcą skorzystać z doświadczenia ekspertów. Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań (roszczeń) za szkody na osobie oraz szkody majątkowe. Zapewniamy obsługę prawną zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa LADONA CONSULTING »

  Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa i reprezentacji podatników przed organami podatkowymi, organami celnymi i organami kontroli skarbowej w każdym stadium toczących się postępowań kontrolno-podatkowych, celnych oraz w postępowaniach sądowo-administracyjnych. Z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów utrzymując wysoki wskaźnik pozytywnych rozstrzygnięć, także w trudnej problematyce nieujawnionych dochodów.

  Oferujemy następujące usługi:
  - doradztwo i pomoc podczas kontroli podatkowych/skarbowych/celnych weryfikacyjnych oraz podczas każdego etapu postępowania podatkowego/celnego;
  - przygotowanie i wdrożenie strategii obrony, formułowanie właściwej argumentacji przedstawianej kontrolującym oraz innym przedstawicielom aparatu skarbowego;
  - reprezentowanie klientów przed inspektorami kontroli skarbowej, w urzędach skarbowych i w izbach skarbowych;
  - reprezentowanie klientów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz sądami powszechnymi;
  - przygotowanie wniosków, zastrzeżeń, odwołań, skarg oraz innych pism w trakcie kontroli podatkowej/skarbowej/celnej, postępowania podatkowego i postępowania sądowego;
  - uczestnictwo w przesłuchaniach świadków.

  Oferujemy również pomoc na każdym etapie postępowania dotyczącego odpowiedzialności osób trzecich skierowanego przeciwko członkom zarządu, dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz innym osobom odpowiedzialnym za zobowiązania podatkowe i celne.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawa kanonicznego - Warszawa »

  Veritas - Kancelaria prawa kanonicznego W Warszawie. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę i apelacji do Roty Rzymskiej. Konsultacja sprawy, obsługa i porady prawne z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Porady prawne Warszawa - przyczyny nieważności małżeństwa, jak uzyskać rozwód kościelny. Skarga powodow czyli pismo wszczynające. Poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Taxi Katowice Śląsk Pyrzowice Kraków Balice »

  Strona profesjonalnego licencjonowanego serwisu Taxi Katowice Śląsk - Taxi Lotnisko Pyrzowice - Taxi Kraków - Taxi Lotnisko Balice - oferuje najtaniej transfery lotniskowe, przewozy międzymiastowe, imienne odbiory klientów z lotnisk i innych miejsc, całoroczne transfery w góry: Zakopane, Szczyrk, Wisla, Ustroń, Żywiec, Korbielów. Współpraca z firmami, hotelami, pensjonatami. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Z nami najtaniej dotrzesz do celu.: Tel: (+48) 503-89-40-89., email: taxi.silesia@gmail.com

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Andrzej Rogoyski »

  Kancelaria Adwokacka - Adwokat Warszawa działa od 1998 roku. Podstawową formą działalności kancelarii są porady prawne i reprezentacja w postępowaniach sądowo-administracyjnych na rzecz osób fizycznych, głównie w sprawach rodzinnych i karnych oraz w zakresie prawa pracy i cywilnego, a także także przedsiębiorców, samorządów i innych podmiotów. Mecenas specjalizuje się w sprawach rozwodowych - zobacz ofertę rozwody Warszawa.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna - Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań zajmuje się pomocą umiarkowanych i dużych przedsiębiorstw w każdym etapie progresu kompanii. Stos poznania w świadczeniu usług pozwala na oddzielne podejście do wszelkiego nabywcy. Przedsiębiorstwa korzystające z posług ustawowych Kancelarii Prawnej mogą liczyć na złożoną obsługę korporacyjną wszelkiego z stylów działalności. Zgrany jak również pełny energii i chęci kompleks radców ustawodawczych z Poznania jest zestawem, na który zawsze zdołasz polegać.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokata i radcy prawnego. »

  Współpracujące kancelarie adwokata i radcy prawnego w Gdańsku świadczą kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych.Skutecznie i szybko rozwiązujemy zagadnienia z wielu gałęzi prawa. Nasz zespół zajmuje się w szczególności sprawami z zakresu prawa; cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego oraz karnego.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy dla Krakowa Krowodrzy »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z działalności kancelarii, adres w raz z mapką dojazdu, obszar właściwości, aktualnie przygotowywane licytacje ruchomości i nieruchomości, formularz pocztowy i inne.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mechanik samochodowy Wrocław »

  Mechaniką pojazdową zajmujemy się od lat. Tradycja, doświadczenie i solidność to nasze motto przewodnie, a samochody to nasza pasja. Warsztat samochodowy prowadzimy z zapałem i poświęceniem. Jesteśmy jednym z niewielu warsztatów mechaniki pojazdowej we Wrocławiu (jeśli nie jedynym), które prowadzą naprawę samochodów wraz ze szlifiernią wałów oraz cylindrów, co oszczędza Twój czas i pieniądze przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Rakowej 56

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam auto powypadkowe »

  Sprzedam auto powypadkowe. Ten pomysł chodzi ci po głowie, lecz nie wiesz jak się za to zabrać? Chcesz zamieścić obwieszczenie w prasie i czekać. Lepiej pozwól nam się nim zająć. Zjawimy się u ciebie błyskawicznie i zapłacimy najwięcej. Zajrzyj na naszą stronę i skontaktuj się z nami, a my wstępnie wycenimy wartośc auta! Wypłacamy duże prowizje za wskazanie auta powypadkowego. Nawiążemy kooperację z firmami ubezpieczeniowymi, windykacyjnymi, leasingowymi, rzeczoznawcami samochodowymi, pomocami drogowymi, zakładami naprawczymi w zakresie skupu aut. Prowadzimy skup wszelakiego rodzaju pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, vanów, kabrio, sportowych, busów oraz zabytkowych: powypadkowych, zniszczonych, niesprawnych, zaniedbanych, spalonych, zniszczonych, również na części, używanych, po kraksie. Zapraszamy na naszą strone!

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka mazowieckie »

  Dystrybucja, Magazynowanie, Transport - logistyka warszawa, magazyn Pruszków. Kompleksowa obsługa logistyczna, wynajem magazynu, konfekcjonowanie, magazynowanie artykułów, magazynowanie materiałów reklamowych (materiały reklamowe). Nowoczesny magazyn, duże powierzchnie magazynowe, logistyka i zarządzanie logistyczne. Firma logistyczna zaprasza - dystrybucja, logistyka, transport i outsourcing. Firma logistyczna Dmt - supply chain, logistic, usługi magazynowe, magazyn Warszawa, dystrybucja, logistyka mazowieckie.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dealerzy BMW - AutoBreczko »

  Salon samochodowy posiadający w ofercie nowe i trochę starsze auta oraz motory marki BMW. W sprzedaży mamy oryginalne części i akcesoria. Zajmujemy się także serwisem pojazdów przez wykwalifikowanych specjalistów. Istnieje możliwość leasingu, wzięcia specjalnego kredytu przeznaczonego do tej marki oraz kredytu.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów »

  Nasza firma prowadzi skup aut w całej Polsce. Mamy przedstawicieli w każdym większym mieście. Odkup aut odbywa się na bardzo przejrzystych zasadach. natychmiast wydajemy dokument do wyrejestrowania samochodu z wydziału komunikacji i ubezpieczalni. Odkup aut prowadzimy już wiele lat, dlatego nasze standardy są na najlepszym poziomie. Odkup aut to dobra gotówka od ręki. www.eAuto.pl to bardzo łatwa i wygodna forma sprzedaży samochodów używanych. Prosimy wypełnić formularz i czekać na kontakt od nas. Wykupujemy samochody z lat 1990-2010. Doświadczenie dowiodło, że za pojazdy kilkuletnie w dobrym stanie jesteśmy w stanie zapłacić na prawdę dużo.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »