Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

Szczegóły strony www.pracowniajasna.pl:

Podlinkuj stronę www.pracowniajasna.pl:

Psychoterapia Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 122

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opole - lekarze »

  Informator medyczny przeznaczony dla osób poszukujących adresów, numerów telefonu lekarzy specjalistów prowadzących praktyki na terenie Opola i okolic. Strona zawiera również informacje o usługach świadczonych przez placówki medyczne. Dzięki przejrzystej zakładce z branżami medycznymi w dwóch kliknięciach znajdziecie Państwo specjalistę i wszelkie informacje konieczne, aby umówić się na wizytę. Zapraszamy również na:www.lekarze-rzeszow.pl, www.lekarze.pulawy.pl, www.lekarzeRadom.pl.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • RETURN-WROCLAW - Start »

  Return-Wrocław
  CENTRUM REDUKCJI SZKÓD "RETURN" PORADNIA UZALEŻNIEŃ

  1.Działania związane z redukcją szkód społecznych ? wymiana igieł i strzykawek, rozdawnictwo prezerwatyw, środków higieny osobistej, środków do dezynfekcji, pakietów opatrunkowych, motywowanie odbiorców do zmiany stylu życia (działania streetworking, partyworking oraz świetlica typu Drop-In dla osób uzależnionych).
  2.Poradnia uzależnień - porady związane z uzależnieniem i współuzależnieniem .
  3.Porady pedagogiczne.
  4.Porady psychologiczne.
  5.Terapia indywidualna i grupowa uzależnień.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulistyka, Klinika okulistyczna BON-MEDIC Poznań »

  Istnieje wiele chorób, które możliwe są do wykrycia i prawidłowego kontrolowania tylko przy użyciu nowoczesnej aparatury diagnostycznej. Diagnozujemy i leczymy choroby oczu: zaćma, jaskra, astygmatyzm, laserowa korekta wzroku. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, pozwalającym na precyzyjne diagnozowanie chorób oczu. Dostępne pracow

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katharsis - Gabinet Psychoteraopii i Rehabilitacji »

  KATHARSIS - Gabinet psychoterapii i rehabilitacji. Psychoterapia Grupowa, Indywidualna, DDA, DDD, Warsztaty, Szkolenia. mgr Barbara Kehl-psycholog

  OFERTA TERAPEUTYCZNA PRZEZNACZONA JEST DLA :

  -OSÓB Z DYSFUNKCJAMI RODZINNYMI,
  -DLA BORYKAJĄCYCH SIĘ Z LĘKAMI, DEPRESJĄ,
  -Z PSYCHSOMATYKĄ,
  -Z PROBLEMAMI ADAPTACYJNYMI (w tym- DDA, DDD),
  -PRZEWLEKŁYM STRESEM.

  GABINET KATHARSIS

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkła Kontaktowe - Sklep Kraków »

  Oferujemy szkła kontaktowe takich marek jak: Johnson & Johnson, Ciba Vision, Bausch & Lomb, Alcon, Zeiss, Amo, Barnaux, Polytouch Chemical, Ocular Sciences, Horien, Hydron, Cooper Vision. Szkła kontaktowe występują w kilku rodzajach: jednodniowe, dwutygodiowe,soczewki kraków

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Białystok »

  Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM - rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe »

  Oczkowo.pl to firma zajmująca się sprzedażą poprzez Internet soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. Swoją ofertę kieruje do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Dokłada wszelkich starań, aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, reagując na bieżąco na otrzymywane sygnały i uwagi dotyczące serwisu. O atrakcyjności oferty decyduje niska końcowa cena dla klienta, osiągnięta dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi rabatów i promocji. Doświadczenie firmy i wiedza o soczewkach, sposobach ich użytkowania i pielęgnacji oraz konieczności okresowej kontroli okulistycznej jest kluczem do uzyskania pełnej długoterminowej satysfakcji z użytkowania soczewek przez klientów. Oczkowo.pl to największy wybór soczewek i szkla kontaktowe , a także akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z soczewkami w sklepie i do kontaktu z nami!

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lecznica dla zwierząt Arka Słupsk »

  Lecznica dla zwierząt ARKA w Słupsku. W naszej lecznicy pracują lekarze specjaliści chorób psów i kotów i specjalista chirurg. Posiadamy gabinet fryzjerski i sklep zoologiczny.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bioneuron Centrum Terapii i Rozwoju Umysłu »

  BioNeuron - Centrum Terapii i Rozwoju Umysłu wywodzi się z firmy BioMed - Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii we Wrocławiu, funkcjonującej na polskim rynku od ponad dziesięciu lat.

  Skład zespołu tworzą:
  * terapeuci Biofeedback (w tym osoba, która sprowadziła metodę EEG Biofeedback do Polski),
  * terapeuta Tomatisa,
  * psycholog,
  * logopeda,
  * pedagog,
  * neurolog,
  * psychiatra.

  Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia kompleksową diagnozę i terapię dzieci, młodzieży, jak również osób dorosłych i starszych. Inwestycja w Dzieci i Siebie to najlepsza inwestycja!

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Obecnie niemal każdy z nas styka się każdego dnia z jakimiś trudnościami. Często kłopoty te zaczynają nasilać się, albo to my odczuwamy zmęczenie, wywołane nieprzerwanym zmaganiem się z trudnościami. Idealnym rozwiązaniem bywa w takiej sytuacji skorzystanie z pomocy psychologa. Na stronie poradni psychologicznej Centrum-Ja znaleźć możemy ofertę, w której znajdziemy specjalistyczną pomoc psychologiczną ? rady, pomoc psychiatry, psychoterapię, testy psychoanalityczne, terapia bezsenności i wiele innych. Dogodne godziny otwarcia oraz pewność pełnej dyskrecji sprawiają, że z usług poradni coraz chętniej korzystają nowi klienci.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »