Medycyna naturalna Podkategoria: Medycyna naturalna

 • ZIOŁA - ziołolecznictwo »

  Ziołolecznictwo w najlepszym wydaniu. Najmocniej zachęcamy do nowego serwisu www poruszającego temat ziołolecznictwa, medycyny niekonwencjonalnej i ogólnie pojętego i powszechnie stosowanego ziołolecznictwa. W serwisie medycynek.pl przeczytasz bardzo dużo przydatnych informacji, które mogą okazać się bardzo przydatne do naturalnego leczenia powszechnych chorób. Opisujemy takie choroby jak wzdęcia, podajemy skuteczne metody walki ze wzdęciami a także opinie i komentarze osób korzystających z ziół na wzdęcia. Dla naszych gości udostępniliśmy mini sklep zielarski, w którym bez problemu możesz zamówić zioła jakie Cię interesują (np. błonnik, ostropest, palmę sabal, cystone, gynostemmę), a także przeczytać o nich więcej informacji i sprawdzić ich skuteczność oraz poznać metody działania.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona herbaciana »

  Camellia Sinensis to chińska roślina, z której liści wyrabia się niepowtarzalny napój, znaną od wieków herbatę. Opisujemy uprawę Camellia Sinensis, proces produkcji herbaty, jej gatunki oraz podział ze względu na rodzaj liści. Podajemy sposoby parzenia konkretnych rodzajów herbat, ich właściwości zdrowotne oraz rolę niektórych odmian w walce z nadwagą. Opisujemy gdzie uprawia się herbatę Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaż leczniczy »

  Masaż był już stosowany czasach starożytnych. Oznacza to, że już starożytni odkryli cudowne właściwości jakimi oddziaływuje masaż ciała na nie. Widzieli oni, że pobudzając przez dotyk punkty na naszym ciele można poprawić jego kondycję, wzmocnić je oraz poprawić ogólne samopoczucie. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • DYSLEKSJA - opóźniony rozwój mowy »

  Dysleksja i zaburzony rozwój mowy to problem, Tomatis Poznań prowadzi trening słuchowy metoda Tomatisa. Skuteczna walka z: dysleksja i zaburzonym rozwojem mowy. Trening uwagi słuchowej czyli stymulacja audio-psycho-lingwistyczna pomaga na zespół Aspergera, zespół downa, jąkanie, problemy szkolne i kłopoty w uczeniu oraz jest to dobra ter

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy Warszawa »

  Hemoroidy to przypadłość, która skutecznie uniemożliwa normalne życie. Każdy kto ją ma najchętniej zapadł by się pod ziemię. Z nią trzeba jednak walczyć używając przeróżnych metod. Jeżeli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej powinieneś odwiedzić naszą witrynę dowiesz się tam wielu niezbędnych rzeczy, poznasz metody zwalczania tej choroby. Wejdź i ciesz się na nowo szczęśliwym życiem. U nas jesteś anonimowy, dlatego nie masz się czego wstydzić.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy diety oraz Suplementy na odchudzanie »

  Suplementy diety - naturalne, nasycone słońcem i energią lecznicze ziołowe preparaty oraz odżywki wspomagające Twoje zdrowie i witalność. U nas znajdziesz opisy w kategoriach - Odchudzanie suplementy, Suplementy sklep oraz odżywki suplementy. Naturalne i zdrowe zioła, będące składnikami preparatów mają pozytywny wpływ na zdrowie Twoje i twojej rodziny. Szukaj nas na www.suplementy.lap.pl

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna przyszłości »

  Zapraszam do zapoznania się z urządzeniem Quantec, które zdobyło złoty medal za najlepszą innowacyjną technologię w dziedzinie medycyny. Jest to nowoczesne urządzenie skonstruowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia fizyki kwantowej, dające możliwość kompleksowej diagnozy.
  Quantec wykryje wszystkie możliwe obciążenia organizmu począwszy od wirusów i bakterii, po choroby odzwierzęce, deficyty minerałów i pierwiastków śladowych, przeżyte niegdyś konflikty emocjonalne, wpływ szkodliwego promieniowania i wielu innych. Wykorzystując kwanty energii zawarte w fotografii zanalizuje stan energetyczny oraz zaproponuje sposób naprawy. Cały proces rozpoczyna się od detoksykacji organizmu.
  Zmiany najszybciej odczuwalne są w sferze psychicznej. Z dnia na dzień zwiększa się komfort psychiczny pacjenta, łatwiej sprostać wyzwaniom dnia codziennego, rośnie optymizm, a życie staje się łatwiejsze i szczęśliwsze.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna naturalna

Medycyna naturalna - nowa strona:

Adres: