CHRAPANIE - LECZENIE CHRAPANIA I BEZDECHU W MEDICUS DCL WE WROCŁAWIU - Home

CHRAPANIE - LECZENIE CHRAPANIA I BEZDECHU W MEDICUS DCL WE WROCŁAWIU - Home Chrapanie - leczenie chrapania i bezdechu śródsennego w Dolnośląskim Centrum Laryngologii we Wrocławiu. Wylecz chrapanie: tel. 713236300. Chrapanie leczenie, CHRAPANIE - leczenie chrapania i bezdechu śródsennego w Dolnośląskim Centrum Laryngologii we Wrocławiu. Wylecz chrapanie: tel. 71 323 63 00

Szczegóły strony www.chrapaniestop.pl:

Podlinkuj stronę www.chrapaniestop.pl:

CHRAPANIE - LECZENIE CHRAPANIA I BEZDECHU W MEDICUS DCL WE WROCŁAWIU - Home

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 753

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fizjoterapia Manualna i Sportowa »

  Jestem magistrem fizjoterapii, specjalizuję się w terapii manualnej i medycynie sportowej. Doświadczenie nabywałem pracując w ośrodkach rehabilitacji, prywatnej klinice, klubie sportowym w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Wcześniej skończyłem studium fizjoterapii w Elblągu, Akademie Medyczną w Poznaniu, następnie różne kursy z terapii manualnej i sportowej. Osiągam także świetne efekty w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Zawsze staram się analizować przyczynę problemu, a nie leczyć jej skutek. Na pierwszym miejscu jest zawsze dobro pacjenta, komfort i całkowite moje zaangażowanie w procesie leczniczym. Proszę się zapoznać w odnośnikach, w czym i jak mogę Państwu pomóc. Serdecznie dziękuję Jarosław Kowalski

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • RETURN-WROCLAW - Start »

  Return-Wrocław
  CENTRUM REDUKCJI SZKÓD "RETURN" PORADNIA UZALEŻNIEŃ

  1.Działania związane z redukcją szkód społecznych ? wymiana igieł i strzykawek, rozdawnictwo prezerwatyw, środków higieny osobistej, środków do dezynfekcji, pakietów opatrunkowych, motywowanie odbiorców do zmiany stylu życia (działania streetworking, partyworking oraz świetlica typu Drop-In dla osób uzależnionych).
  2.Poradnia uzależnień - porady związane z uzależnieniem i współuzależnieniem .
  3.Porady pedagogiczne.
  4.Porady psychologiczne.
  5.Terapia indywidualna i grupowa uzależnień.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okulistyka, Klinika okulistyczna BON-MEDIC Poznań »

  Istnieje wiele chorób, które możliwe są do wykrycia i prawidłowego kontrolowania tylko przy użyciu nowoczesnej aparatury diagnostycznej. Diagnozujemy i leczymy choroby oczu: zaćma, jaskra, astygmatyzm, laserowa korekta wzroku. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, pozwalającym na precyzyjne diagnozowanie chorób oczu. Dostępne pracow

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Skuteczna pomoc psychologiczna w przypadku uzależnień i współuzależnień również od sieci i gier komputerowych,trudności w relacjach z bliskimi, DDA i DDD, przemocy w rodzinie, problemów z brakiem asertywności oraz innych. Pomoc osobom powracającym z emigracji, diagnoza uzależnień oraz terapia podtrzymująca. Gabinet znajduje się w centrum Warszawy. Psychoterapia Warszawa, psychoterapeuta Warszawa.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Padaczka.info »

  Zbiór wiedzy na temat padaczki inaczej epilepsji, nazywanej Chorobą Świętego Walentego. Przyczyny padaczki (podłoże genetyczne, urazy mózgu), typy napadów padaczkowych (między innymi napady częściowe, napady pierwotne uogólnione, kloniczne, gromadne, napady mikloniczne), leczenie oraz profilaktyka padaczki. Ponadto artykuły: padacza alkoholowa, padacza pourazowa, Zespół Westa, elektrostymulacja padaczki, pacemaker, leki przeciwpadaczkowe w czasie ciąży.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe »

  Oczkowo.pl to firma zajmująca się sprzedażą poprzez Internet soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. Swoją ofertę kieruje do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Dokłada wszelkich starań, aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, reagując na bieżąco na otrzymywane sygnały i uwagi dotyczące serwisu. O atrakcyjności oferty decyduje niska końcowa cena dla klienta, osiągnięta dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi rabatów i promocji. Doświadczenie firmy i wiedza o soczewkach, sposobach ich użytkowania i pielęgnacji oraz konieczności okresowej kontroli okulistycznej jest kluczem do uzyskania pełnej długoterminowej satysfakcji z użytkowania soczewek przez klientów. Oczkowo.pl to największy wybór soczewek i szkla kontaktowe , a także akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z soczewkami w sklepie i do kontaktu z nami!

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lecznica dla zwierząt Arka Słupsk »

  Lecznica dla zwierząt ARKA w Słupsku. W naszej lecznicy pracują lekarze specjaliści chorób psów i kotów i specjalista chirurg. Posiadamy gabinet fryzjerski i sklep zoologiczny.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bioneuron Centrum Terapii i Rozwoju Umysłu »

  BioNeuron - Centrum Terapii i Rozwoju Umysłu wywodzi się z firmy BioMed - Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii we Wrocławiu, funkcjonującej na polskim rynku od ponad dziesięciu lat.

  Skład zespołu tworzą:
  * terapeuci Biofeedback (w tym osoba, która sprowadziła metodę EEG Biofeedback do Polski),
  * terapeuta Tomatisa,
  * psycholog,
  * logopeda,
  * pedagog,
  * neurolog,
  * psychiatra.

  Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia kompleksową diagnozę i terapię dzieci, młodzieży, jak również osób dorosłych i starszych. Inwestycja w Dzieci i Siebie to najlepsza inwestycja!

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Estetyczna Radom »

  W życiu codziennym coraz większą wagę przywiązujemy do wyglądu naszej twarzy,oraz całego ciała, staramy się opóźnić proces starzenia skóry, poprawić jej wygląd, poprawić coś co nas drażni w naszym wyglądzie.Gałąź medycyny, która zajmuję sie naszym wyglądem to Medycyna Estetyczna Radom należy do dużych miast województwa mazowieckiego gdzie od roku 2005 prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną oraz Gabinet Medycyny Estetycznej.Wykonuję szeroki zakres zabiegów takich jak : zabiegi odmładzające, modelowanie rysów twarzy, leczenie nadpotliwości, leczenie rozstępów, cellulitu, usuwanie nadmiernej tkanki tłuszczowej, itp.
  Lekarz stomatolog, Agnieszka Majewska.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia weterynaryjna Warszawa »

  Przychodnia weterynaryjna Tomvet dla wszystkich miłośników zwierząt domowych z Warszawy i okolicznych gmin i miast to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalizmu popartego wieloletnim doświadczeniem, a także fachową wiedzą. Polecamy usługi weterynaryjne dla każdego szczęśliwego posiadacza pieska, kota, chomika i innych zwierząt domowych. Jeśli tylko coś niepokoi Cię w Twoim zwierzaku - zapraszamy na wizytę - na pewno wyleczymy i pomożemy wrócić do zdrowia Twojemu pupilowi.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »