Pozostałe usługi Podkategoria: Pozostałe usługi

 • FORUM PRAWNE - darmowe porady prawne, pomoc prawna »

  Jeżeli szukasz darmowej pomocy prawnej i bezpłatnych porad prawnych - świetnie trafiłeś! Darmowe forum prawne www.lexforum.pl to miejsce w którym każdy użytkownik może bezpłatnie zadać pytanie prawne prawnikowi, aplikantowi, studentowi prawa a także innym użytkownikom lub specjalistom z danej dziedziny prawa. Forum prawne podzielone jest na grupy tematyczne takie jak: prawo cywilne, prawo karne, prawo pracy, prawo spadkowe, dzięki którym szybko znajdziesz odpowedni dział w którym będziesz mógł(a) zadać bezpłatne pytanie prawne. Jak uzyskać bezpłatną poradę prawną ? 1 Opisz swój problem, opisz okoliczności zaistniałej sytuacji oraz wszelkie inne ważne informacje, które mogą okazać się istotne podczas rozwiązywania twojej sprawy i przekazania ci niezbędnej pomocy 2. Zaczekaj na odpowiedź naszych użytkowników. Wszystkie porady prawne udzielane na forum dyskusyjnym są bezpłatne! Tutaj każdy użytkownik dzieli się swoją wiedzą prawniczą i udziela osobom potrzebującym bezpłatnej pomocy prawnej. Obok darmowego forum prawnego zapraszamy również do portalu prawnego, w którym znajdziesz: aktualne informacje prawne, kodeksy, ustawy, akty prawne, księgarnią prawniczą a także bogatą bazę wzorów pism i umów prawnych. Pamiętaj ! nasze forum jest bezpłatne !

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskaj zwrot podatku - Taxback.com »

  Nasi specjaliści podatkowi będą ubiegać się o zwrot zapłaconego przez Ciebie podatku z jednego z 16 krajów na świecie m.in. z Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Belgii, Danii, Kanady, Australii. Nie pobieramy opłat z góry. Wykonujemy bezpłatną kalkulację zwrotu. Postaw na 14 lat doświadczenia.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.talentm.pl »

  Firma szkoleniowa TALENT Management. Najważniejszym skarbem każdego przedsiębiorstwa jest kapitał ludzki, to od jego umiejętności zależy jego ekspansja, w związku z tym coraz ważniejsza w planie rozwoju instytucji staje się z każdym kolejnym dniem troska o progres pracowników w niej pracujących. Nasza firma edukacyjna pomaga polepszać kompetencje zatrudnionych pracowników w parunastu zasadniczych rejonach, proponujemy: szkolenia dla handlowców, szkolenia managerskie oraz szkolenia z komunikacji międzyludzkiej. wszelkie kursy którymi zajmuje się nasza firma można nazwać mianem szkolenia miękkie. organizacjom zainteresowanym mocniej rzeczowym zagadnieniem szkolenia możemy zaproponować przeprowadzenie kursu testowego, które pozwoli Państwu ocenić potencjał rozwojowy takiego szkolenia.

  Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.portalodo.com »

  Portal ODO ? Ochrona Danych Osobowych to blog prawniczy założony przez kancelarię radców prawnych Lubasz i Wspólnicy. To tu można poczytać więcej o kwestiach ochrony danych zarówno w internecie, jak i w codziennych sytuacjach spotykających każdego człowieka. Na portalu zamieszczane są także decyzje GIODO.

  Data dodania: 01 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Potrzebujesz tłumaczenia Nic prostszego i wygodniejszego! Prześlij nam tekst e-mailem i zaufaj naszemu doświadczeniu. Gotowe tłumaczenie otrzymasz w wymaganym terminie korespondencją elektroniczną albo paczką kurierską. Żądasz jakości ?My też, więc tak dużą wagę przywiązujemy do doboru adekwatnego tłumacza do konkretnego zlecenia i weryfikacji każdego przekładu przez niezależnych konsultantów i native speakerów. Oczekujesz szybkości? Potrzebujemy nie więcej niż 60 minut na przedstawienie naszej oferty. Jesteśmy przygotowani na tłumaczenie znacznej objętości tekstu w krótkim okresie i nigdy nie odmawiamy pomocy. Szukasz oszczędności? Wyśmienicie trafiłeś. Nasze ceny są jednymi z najniższych na rynku. Płacisz do 7 dni po wykonaniu tłumaczenia i możesz liczyć na konkurencyjne zniżki i oferty specjalne, które rzadko oferują pozostali tłumacze lub biura tłumaczeń. Naszą działalność prowadzimy w oparciu o współpracę z wykwalifikowaną kadrą tłumaczy. Naszym atutem są wygodne terminy płatności. Wszystko co czynimy, robimy aby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe usługi

szkolenia (1), prawo (1), karne (1), cywilne (1), warszawa (2), pomoc prawna (1), porady prawne (2)

Pozostałe usługi - nowa strona:

Adres: