Strony związane z hasłem 'łódzkie':

 • Terapia uzależnień. »

  Profesjonalne leczenie alkoholizmu oferuje ośrodek terapii uzależnień META.Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą wydobyć siebie z nałogu lub wydobyć swoich bliskich na zajęcia z profesjonalnymi terapeutami.Doradzimy Państwu jak postępować w wypadku choroby alkoholowej i jak się z niej wyleczyć ponieważ alkoholizm to choroba ale choroba w pełni uleczalna. Potrzebna jest tylko motywacja którą da ośrodek Meta. Tam poznają Państwo innych ludzi z podobnymi problemami przez co nie będą się Państwo czuli samotnie i odosobnieni ze swoim problemem alkoholowym.Leczenie alkoholizmu przeprowadzone według wytycznych daje gwarancję pełnej uleczalności.Zapraszamy serdecznie na terapię uzależnień nie tylko alkoholików, ale również osoby uzależnione od używek, od hazardu oraz mające depresje i nie mogące sobie poradzić w życiu. Podczas terapii uzależnień pokażemy zmotywujemy i damy proste metody jak szybko stanąć na nogi i żyć aktywnie oraz cieszyć się słońcem i życiem które jest tylko jedno i nie warto siedzieć w piwnicy uzależnienia a wręcz przeciwnie należy otworzyć szeroko okno i wdychać świeże wiosenne powietrze.Terapie uzależnień przeprowadzamy w dwóch ośrodkach w Aleksandrowie Łódzkim i obok zakopanego. W obu ośrodkach leczenie alkoholizmu jest w pełni anonimowe i gwarantujemy anonimowość. Szczegóły i kontakt na naszej stronie WWW.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZESPÓŁ WESELNY - Haliśka band Łódź - orkiestra na wesele i nie tylko »

  Zespół muzyczny Haliśka Band Łódź - oferuje oprawę muzyczną imprez okolicznościowych tj: wesele, bankiet, studniówka, komunia itp.
  Gramy w całej Polsce.

  Nasz repertuar opiera się na znanych i lubianych polskich i zagranicznych przebojach. Począwszy od piosenek biesiadnych, poprzez disco, pop, rock, latynoskie rytmy i najnowsze hity z list przebojów. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży weselnej, zawsze potrafimy dopasować się do publiczności.

  Dysponujemy oświetleniem sceny i parkietu. Posiadamy także efekty tj. wytwornica dymu, oraz wytwornica baniek.

  Dodatkowo możemy zaproponować zabawę karaoke (projektor multimedialny + duży ekran 1.8m x.1.8m)

  Haliśka Band Łódź - orkiestra na wesele i nie tylko

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • ABCŁÓDZKIEGO-Portal informacji gospodarczych »

  Portal gospodarczy abclodzkiego.eu to jedyne takie przedsięwzięcie w skali województwa, skupiające w jednym miejscu informacje gospodarcze, edukacyjne oraz samorządowe, a proponowane w ramach portalu usługi mają nowatorskie rozwiązania IT. Głównym celem portalu jest zebranie i rozpowszechnianie między innymi najważniejszych informacji o gospodarce, edukacji, prawie lokalnym etc. w jednym miejscu. Informacje te są skatalogowane i podzielone na właściwe grupy tematyczne co pozwoli na jak najlepsze wsparcie podejmowanych np. decyzji inwestycyjnych, wsparcia procesów zarządzania, pozyskiwania kontrahentów, sponsorów, przedstawienie oferty edukacyjnej, a przede wszystkim na zaoszczędzenie cennego czasu.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • [INFO-SKARBIEC] »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami: ABC Łódzkiego oraz Domowy Sklep. Naszym celem jest zaoszczędzenie Państwa czasu i ułatwienie procesów decyzyjnych, jak również pozyskanie nowej bazy klientów. Mamy nadzieję że nasze produkty, ich funkcjonalność, prędkość ich działania oraz szata graficzna spodobają się Państwu.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Łódź »

  Fotografia ślubna Łódź - Sławomir Opas - galerie z imprez plenerowych. Fotografia artystyczna, sesja ślubna, sesja plenerowa, zdjęcia ślubne Łódź. Obszar działania to też Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Rawa, Aleksandrów łódzki, Skierniewice, Warszawa. Fotograf ślubny zaprasza na sesje ślubne i plenerowe. Fotografia reportażowa i sesje Narzeczeńskie. Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne Łódź. Sesje ślubne, sesje plenerowe i dzieci - fotograf ślubny, profesjonalne usługi fotograficzne. Fotograf na wesele, komunie, chrzest, ślub - Łódzkie. Zapraszamy - Fotografia ślubna Łódź.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowania do zarządzania I księgowości »

  System enova usprawnia działanie przedsiębiorstwa. Jest to system klasy ERP. System enova oferowany jest w trzech odmianach funkcjonalnych. Dzięki temu może rozwijać się wraz z rosnącymi potrzebami Użytkownika. W takim przypadku zamiast kosztownej wymiany oprogramowania mamy do czynienia wyłącznie z rozszerzeniem funkcjonalności. Prowadzimy sprzedaż oraz wdrożenia na terenie Dolnego Śląska. Zapraszamy firmy z Wrocławia, Kłodzka, Bystrzycy Kłodzkiej oraz Międzylesia.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • ArtDimension »

  Organizowanie, wspieranie i pomoc w przedsięwzięciach
  o charakterze edukacyjno-kulturalnym, a także inicjowanie międzynarodowej wymiany doświadczeń artystycznych. Popularyzowanie wiedzy z dziedziny sztuk plastycznych oraz audiowizualnych. Promocja i popieranie przedsięwzięć z zakresu sztuki i kultury.
  Międzynarodowa wymiana myśli twórczej.
  Wspieranie inicjatyw kulturalnych oraz zdrowego mariażu kultury ze światem biznesu i polityki.

  Art-Dimension nie szuka dla siebie miejsca w już zastałych strukturach, Art-Dimension kreuje własną rzeczywistość.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź - cennik »

  Łódzkie biuro rachunkowe FAIK powstało jako jedno z pierwszych w styczniu 1992 roku wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na usługi rachunkowe. Obsługujemy kilkadziesiąt firm z przeróżnych dziedzin gospodarki znajdujących się na terenie województwa łódzkiego. Zakres usług firmy FAiK obejmuje: ZUS, PIT, VAT, dokumentacje płacową ZUS, reprezentowanie firm przed urzędem skarbowym, deklaracje PFRON, naliczanie wynagrodzeń, rejestrację firm, księga przychodów i rozchodów, podatki łódź, jak również doradztwo podatkowe. Doświadczenie nabyte przez wszystkie lata prowadzenia biura rachunkowego pozwala nam rzetelnie i dokładnie prowadzić rachunkowość każdej firmy. Codziennie pogłębiamy naszą wiedzę tak by odwiedzający nas klient znalazł odpowiedź na każde z przygotowanych przez siebie pytań dotyczących rachunkowości i księgowości jego firmy. Cennik biura rachunkowego Łódź FAIK wygląda bardzo korzystnie na tle innych firm świadczących usługi w segmencie księgowości i rachunkowości. Siedziba naszego biura księgowego mieści się w Łodzi ul. Kwiatowa 10. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą przedstawioną na stronie internetowej naszej firmy. Jeśli cenisz sobie pełen profesjonalizm, miłą i fachową obsługę, wiedzę i doświadczenie oraz zależy Ci na płynnym rozwoju swojej firmy przekaż jej księgowość w ręce specjalistów z biura rachunkowego FAIK.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agroturystyka "Pod Leśnymi Brzózkami" »

  Fantastyczną zabawa i zdrowy wypoczynek w jednorodzinnym domu z dużym ogrodem, otoczonym piękną zielenią i placem zabaw dla dzieci, w malowniczo położonej na terenie Kotliny Kłodzkiej miejscowości Domaszków. Miejscowość ta leży u podnóża Gór Bystrzyckich blisko przejścia granicznego z Czechami - w Boboszowie. Każdy kto pragnie wypocząć znajdzie tu miejsce dla siebie. Dużo zieleni, bezpośredni kontakt z naturą zagwarantuje wszystkim wspaniały urlop. Organizujemy również imprezy okolicznościowe, a w okresie zimowym kuligi i zabawy na śniegu. Dla odwiedzających nas turystów polecamy krajoznawcze wycieczki do Międzygórza, Wambierzyc oraz do pobliskich uzdrowisk: w Długopolu Zdrój, w Dusznikach Zdrój, w Kudowie Zdrój, w Polanicy Zdrój i w Lądku Zdrój. Wszystkim naszym gościom zapewniamy opiekę medyczną.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Easy Robot »

  EASY ROBOT ? automatyka i robotyka w zasięgu Twojej ręki!W naszej ofercie znajdziesz:- podzespoły do robotyki dla hobbystów;- warsztaty i kursy z robotyki dla dzieci;- proste i rozbudowane roboty edukacyjne dla szkół i uczelni;- projektowanie CAD2D/3D;- automatyzacja i robotyzacja przemysłu.To wszystko znajdziesz w jednym miejscu, w centrum Polski ? www.easyrobot.pl.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • WAGI - dystrybutor wag »

  Firma vasco dystrybutor wag sklepowych laboratoryjnych przemysłowych promocyjne ceny profesjonalna obsługa. Dziłamy na rynku od 2005 serwis .Mamy około 120 modeli na terenie woj łódzkiego możliwa dostawa oraz szkolenie

  Data dodania: 19 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domowysklep.eu - SKLEP INTERNETOWY »

  Sklep internetowy domowysklep.eu jako jedyny, oferuje sprzedaż produktów rękodzieła wraz z produktami regionalnymi (całego województwa łódzkiego). Dodatkowo oferuje asortyment dla najmłodszych i ich rodziców. Nowatorski sposób internetowej sprzedaży usług oferuje szeroki zakres możliwości promowania profilu działalności firmy i pozyskiwania nowych sektorów rynku w całym województwie łódzkim. Do każdego z działów oferujących asortyment jak i usługi przewidziany jest autorski pakiet lojalnościowy, dzięki któremu klienci będą mogli uzyskać wysokiej jakości upominki

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • USŁUGI - budowa i kopanie stawów, oczka wodne »

  FIRMA MER-ROL WOJCIECH WERŁOS od początku swojej działalności zajmuje się budową i konserwacją urządzeń wodnych i melioracyjnych. Działamy na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej URZĘDU GMINY MNISZKÓW pod numerem 476. Realizujemy zadania z zakresu gospodarki wodnej na terenie województwa łódzkiego.

  OFERTA:
  Budowa i oczyszczanie stawów.
  Odwadnianie gruntów.
  Umacnianie skarp i brzegów.
  Czyszczenie rzek i stawów.
  Kopanie i budowa oczek wodnych.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paszport do eksportu »

  Pomagamy w trzymaniu przez firmy dotacji wynoszącej 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)CC - Center oferuje kompleksową obsługę w zakresie funduszu rozwoju eksportu, począwszy od opracowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania działalności eksportowej, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i targi. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.W ramach działań oferujemy: Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu: W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Badania rynków zagranicznych Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych Organizacja wyjazdów na targi Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 firmom w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyh województw:-Dolnośląskie-KujawskoPomorskie-Lubuskie-Lubelskie-Łódzkie-Małopolskie-Mazowieckie-Opolskie-Podkarpackie-Pomorskie-Śląskie-Świętorzyskie-WarmińskoMazurskie-Wielkopolskie-ZachodnioPomorskie

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa samochodów - łódzkie »

  Jesteś zaciekawiony odnową swojego starego pojazdu? Wykorzystaj nasze usługi renowacyjne. Zapewniamy działania na najlepszym poziomie, które wynikają z długoletniego doświadczenia. Za każdym razem przykładamy się do realizowania swoich obowiązków, bez względu na to czy obcujemy z pojazdami starymi, zabytkowymi czy też po wypadkach. Dowodem naszych możliwości jest współpraca z firmami takimi jak TT Workshop czy także 2cv Center. Nie czekaj dłużej tylko sprawdź nasze możliwości i utwierdź się w tym, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań chociażby przy tak trywialnych naprawach.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »