Wyszukiwarki Podkategoria: Wyszukiwarki

 • Rapidshare »

  Podstawowym celem każdej strony w sieci jest sprawienie, aby użytkownik czuł się tak jakby serwis był stworzony specjalnie dla niego i aby zaspokoić jego potrzeby. Zazwyczaj bywa tak, iż funkcjonowanie portali pozostawia wiele do życzenia i jesteśmy niezadowoleni, gdyż nasze poszukiwania konkretnych informacji musimy zacząć od początku. Żeby opisana sytuacja nie miała nigdy miejsce możemy skorzystać z pewnego i sprawdzonego źródła jakim jest niewątpliwie Rapidshare wyszukiwarka. Ugruntowana marka na rynku sprawia, iż możemy oczekiwać od strony pełnego profesjonalizmu połączonego z prostotą korzystania. Licząca miliony linków baza sprawi, iż nawet nieosiągalne pliki będą w zasięgu ręki każdego internauty. Wiele osób już przekonało się jak cennym serwisem jest wyszukiwarka plików i teraz także ty masz szansę dołączenia do internautów, które korzystają z najbardziej rozbudowanego portalu w sieci.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Towarowa Giełda Internetowa »

  Nowa, innowacyjna wyszukiwarka materiałów i usług budowlanych, połączona z lokalizatorem i uproszczonym kalkulatorem logistycznym pomocnym przy planowaniu i zarządzaniu inwestycją. Na stronie znajdują się również programy dla potrzeb projektowania architektonicznego i budowlanego dla inżynierów i osób które zainteresowane są lub aktualnie prowadzą budowę jakiegokolwiek typu.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • GoDealla - Zakupy Grupowe w jednym miejscu »

  GoDealla jest serwisem wyświetlającym ki nowych ofert pojawiających na różnych polskich portalach zakupów grupowych. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął wysyłanie spersonalizowanego e-mailingu z propozycjami rabatów z wielu miast lub regionów, np. zakupy grupowe Warszawa. Wszystkie oferty posiadają swój dokładny opis wraz z warunkami i lokalizacją usługodawcy na mapie. GoDealla to przede wszystkim funkcjonalny agregator, gromadzący promocje z kilkudziesięciu portali na grupowe zakupy. Serwis umożliwia użytkownikowi wyszukiwanie ofert według kategorii oraz odfiltrowanie nieinteresujących go zniżek. Dzięki sortowaniu promocji według różnych wariantów można porównać oferty z różnych portali.Ponadto, dzięki intuicyjnej wyszukiwarce GoDealla pozwala na szybkie znalezienie najkorzystniejszej promocji z interesującego nas miasta ? zakupy grupowe Kraków, Łódź, itd. Cały czas można zauważyć zmiany w serwisie, który jest udoskonalany również przy uwzględnieniu sugestii swoich użytkowników. Każdego dnia dodawane są nowe okazje, a liczba współpracujących z agregatorem portali stale rośnie.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka stron internetowych »

  Gimble to nowoczesna wyszukiwarka stron internetowych. Dzięki niej bez wysiłku przeszukasz niezliczone zasoby sieci. Wyszukiwanie już nigdy nie będzie problemem. Poza tym, Gimble umożliwia wertowanie najnowszych wiadomości w różnych kategoriach. Między innymi są to: biznes, turystyka i technologia. Serdecznie zapraszamy do codziennego korzystania z naszej wyszukiwarki.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wyszukiwarki

budownictwo (1), oferta (1)

Wyszukiwarki - nowa strona:

Adres: