Matematyka Podkategoria: Matematyka

 • KorepetycjeSwarzedz.pl »

  Jesteśmy w stanie pomóc w nauce, przygotować do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Naszym celem jest przede wszystkim usystematyzowanie wiedzy, uzupełnienie wiadomości, oswojenie ucznia z nową formułą egzaminu maturalnego.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura poprawka Łódź »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Matematyka

Matematyka - nowa strona:

Adres: