Brukarstwo Podkategoria: Brukarstwo

 • Kwant - zakład usług instalacyjnych »

  Działalnością podstawową firmy są usługi ogólnobudowlane przeznaczone dla odbiorców prywatnych, firm usługowych, handlowych, produkcyjnych, jak również jednostek budżetowych.Oferta Firmy obejmuje usługi w zakresie:- Budowy domów jednorodzinnych i wielorodzinnych "pod klucz"- Kompleksowych remontów obiektów budowlanych : - mieszkaniowych - obiektów biurowych - hal produkcyjnych- wykonawstwa i remontów instalacji : - wodno-kanalizacyjnych - centralnego ogrzewania - gazowych wewnętrznych - solarnych - budowa kotłowni i stacji wymienników ciepła- remontów konstrukcji i pokryć dachowych- kompleksowych remontów łazienek z pracami glazurniczymi- izolacje pionowych ścian fundamentalnych

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Nowy Sącz »

  Firma brukarska Agat oferuje usługi brukarskie na terenie małopolski: głównie Nowy Sącz, Krynica Zdrój i okolice.
  Zapewniamy Państwu układanie kostki brukowej (zarówno kostki granitowej jak i betonowej) wokół domów prywatnych i firm. Oferujemy również układanie krawężników, wykonanie podbudowy oraz fachowe doradztwo w zakresie wykonania nawierzchni brukowej.
  Naszą specjalnością jest granit i układanie kostki granitowej. To ona jest najczęściej wybieranym materiałem do budowy urokliwych nawierzchni wokół domów. Wszelkie podjazdy, parkingi, chodniki, alejki czy drogi dojazdowe wykonane z granitu nadają otoczeniu elegancji i niepowtarzalnego charakteru. W razie potrzeby doradzimy Państwu wybór kostki brukowej zależnie od powierzchni, na której ma być wyłożona oraz późniejszego przeznaczenia przyszłej nawierzchni.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Brukarskie Gdańsk »

  Od prawie 15-tu lat Nasza Firma ASTLBALTIC specjalizuje się w profesjonalnym układaniu kostki granitowej, kamienia naturalnego i kostki betonowej. Jesteśmy ekipą wykwalifikowaną, mającą za sobą długie lata doświadczeń, zdobytych w wykonywaniu zleceń dla najbardziej wymagających klientów w branży brukarskiej.

  Dzięki naszemu doświadczeniu każde zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie z dochowaniem najwyższych standardów jakościowych. Tradycja firmy sięga 1997 roku. Zdobyte przez te lata doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że doskonale rozumiemy Państwa potrzeby i wymagania, gwarantując naszym Klientom wyłącznie trwałe i sprawdzone rozwiązania.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bazalt »

  Wymagasz kamienia? Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z taryfą takich kamieni jak: granit, marmur, bazalt, łupek. Przygotowywane w rodzaj odpowiedni do potrzeb! Wymagasz postumentów, płytek, kostki? Wszystko to wykryjesz w naszym cenniku w przystępnych cenach! Do doboru 100 typów kamienia wywodzącego się z wszelkich zakątków świata. Jeśli wolisz obejrzeć naszą ekspozycję na żywo, każde pozycje pokazane na naszej witrynie znajdziesz także w siedzibie kompanii.

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Brukarstwo

Brukarstwo - nowa strona:

Adres: