Rozwój zawodowy i osobisty Coaching i Mentoring

Rozwój zawodowy i osobisty Coaching i Mentoring Zainwestuj W Siebie (zainwestujwsiebie.com) Serwis poświęcony rozwojowi zawodowemu i osobistemu, w oparciu o COACHING i MENTORING. Autor Maciej Kozubik (ur. 1979 r.), absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ekonomista, specjalista z zakresu ubezpieczeń gospodarczych. Wieloletni przedsiębiorca. Pracownik kilku korporacji. Dzisiaj Coach i student (Akademia Trenerów Biznesu)
Zapraszam jednocześnie na mój: kanał video

Szczegóły strony zainwestujwsiebie.com:

Podlinkuj stronę zainwestujwsiebie.com:

Rozwój zawodowy i osobisty Coaching i Mentoring

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 160

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Biuro rachunkowe Kielce »

    Biuro rachunkowe z Kielc z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Pełna i uproszczona księgowość. Dołącz do grona naszych stałych i zadowolonych klientów. Postaw na jakość i doświadczenie, zaufaj naszemu doświadczeniu. Bardzo atrakcyjne stawki oraz promocje. Zajmujemy się także doradztwem podatkowym. Pełna oferta księgowa

    Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
  • UInvest - Kredyty Leasing Ubezpieczenia »

    Uinvest - pośrednictwo i doradztwo finansowe, oferty banków, leasing samochodów, środków transportu, leasing nieruchomości, maszyn, leasing zwrotny oraz leasing start up - leasing dla nowych firm. Kredytowanie środków transportu, maszyn przemysłowych i rolniczych oraz ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia zbiorowe firm i rekreacyjne.

    Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Pośrednictwo Finansowe »

    Jako Doradca Finansowy Open Finance S.A. bezpłatnie pomagam osobom poszukującym najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla siebie i swoich bliskich.

    Open Finance S.A. to obecnie największa w Polsce, dynamicznie rozwijająca się firma doradcza. Została ona zbudowana przez profesjonalistów, którzy po raz pierwszy wprowadzili kategorię doradztwa finansowego na polski rynek.

    Istotą mojej działalności jest profesjonalne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek, kredytów konsolidacyjnych oraz inwestycji i planów emerytalnych.

    W przypadku kredytów i pożyczek pomogę Państwu:

    * poznać dokładnie procedurę przyznawania kredytu
    * obliczyć zdolność kredytową,
    * przygotować symulacje ratalne,
    * wybrać najlepszą spośród istniejących na rynku ofert bankowych,
    * obliczyć całkowity koszt kredytu (prowizje, ubezpieczenia, opłaty administracyjne),
    * skompletować wszystkie wymagane dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy,
    * złożyć wniosek i uzupełnić warunki konieczne do pozytywnej decyzji,
    * sfinalizować umowę z bankiem.
    * zrozumieć jak można spłacić wcześniej kredyt hipoteczny

    Klientom, którzy pragną korzystnie ulokować zgromadzony kapitał lub dopiero myślą o jego budowie:

    * przedstawiam możliwości ulokowania posiadanych środków,
    * pokazuję zalety poszczególnych rozwiązań,
    * pomagam dobrać rozwiązania finansowe pod kątem potrzeb i oczekiwań,
    * ukazuję możliwości lokowania kapitału ze 100% gwarancją i potencjałem wysokich zysków,
    * oferuję pomoc w stworzeniu portfela inwestycyjnego zgodnie z zasadami dywersyfikacji inwestycyjnej.

    Usługi świadczone przeze mnie są całkowicie darmowe dla klienta.

    Obszarem mojej działalności jest Województwo pomorskie a przede wszystkim powiaty: starogardzki, tczewski, chojnicki

    Jako doradca mobilny spotykam się z klientem w dogodnym dla niego miejscu!

    Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Kredyty, ubezpieczenia, doradztwo finansowe »

    Profimoney jest firmą specjalizującą się w doradztwie finansowym opartym o najwyższe standardy obsługi klienta, oraz najlepsze dostępne na rynku produkty i usługi finansowe.

    Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dokonujemy nieustannej, wnikliwej analizy zmieniających się trendów na rynku finansowym. Niezależnie od zmiennych warunków rynku finansowego, naszą dewizą jest dbałość o zadowolenie naszych klientów, poprzez stosowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

    Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną grupą finansową, choć współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi bankami oraz instytucjami finansowymi. Pozwala nam to zachować daleko idący obiektywizm w doborze produktów finansowych dla naszych klientów.

    Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Notarialna Warszawa »

    Profesjonalna, świadcząca najwyższej jakości usługi Kancelaria Notarialna prowadzona przez doświadczoną notariusz z wieloletnim stażem zagranicznym - Elżbietę Drążek. Siedziba kancelarii mieści się w samym centrum Warszawy w najnowocześniejszych biurach dzielnicy Mokotów. Zajmujemy się wszelkimi typowymi czynnościami notarialnymi: spadkami, testamentami, intercyzami, zawieraniem umów mieszkaniowych i wiele innych. Gwarantujemy miłą atmosferę i kompleksową, rzetelną obsługę.

    Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
  • ODSZKODOWANIA Warszawa »

    Kancelaria Ulmer i Wspólnicy oferuje szybką i profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań ofiarom zdarzeń drogowych oraz ich rodzinom tak, aby nieszczęśliwe wypadki jak najmniej zmieniły ich dotychczasowe życie. BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH! ODSZKODOWANIA NAWET DO 20 WSTECZ! HONORARIUM POBIERAMY DOPIERO PO WYGRANEJ SPRAWIE!

    Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
  • Biuro rachunkowe Łódź - cennik »

    Łódzkie biuro rachunkowe FAIK powstało jako jedno z pierwszych w styczniu 1992 roku wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na usługi rachunkowe. Obsługujemy kilkadziesiąt firm z przeróżnych dziedzin gospodarki znajdujących się na terenie województwa łódzkiego. Zakres usług firmy FAiK obejmuje: ZUS, PIT, VAT, dokumentacje płacową ZUS, reprezentowanie firm przed urzędem skarbowym, deklaracje PFRON, naliczanie wynagrodzeń, rejestrację firm, księga przychodów i rozchodów, podatki łódź, jak również doradztwo podatkowe. Doświadczenie nabyte przez wszystkie lata prowadzenia biura rachunkowego pozwala nam rzetelnie i dokładnie prowadzić rachunkowość każdej firmy. Codziennie pogłębiamy naszą wiedzę tak by odwiedzający nas klient znalazł odpowiedź na każde z przygotowanych przez siebie pytań dotyczących rachunkowości i księgowości jego firmy. Cennik biura rachunkowego Łódź FAIK wygląda bardzo korzystnie na tle innych firm świadczących usługi w segmencie księgowości i rachunkowości. Siedziba naszego biura księgowego mieści się w Łodzi ul. Kwiatowa 10. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą przedstawioną na stronie internetowej naszej firmy. Jeśli cenisz sobie pełen profesjonalizm, miłą i fachową obsługę, wiedzę i doświadczenie oraz zależy Ci na płynnym rozwoju swojej firmy przekaż jej księgowość w ręce specjalistów z biura rachunkowego FAIK.

    Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Windykacja Toruń »

    Problem z niezapłaconymi ratami kredytu maja już nie tylko banki. Coraz częściej osoby prywatne maja problem z odzyskaniem swoich pieniędzy od znajomych czy dalszych krewnych. Dlatego skierowanie sprawy do Firmy Windykacyjnej, windykacja Toruń To bardzo często jedyna szansa na odzyskanie swoich pieniędzy i pozbycie się problemu z niesolidnymi dłużnikami. Windykacja Toruń to profesjonalne odzyskiwanie długów i pewność, że dojdzie do porozumienia pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem. Wpisanie w wyszukiwarce Windykacja Toruń da ci pewność, że znajdziesz fachowców, których szukasz. Pomogą ci oni sprawić, że spełnisz marzenia.

    Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
  • www.talentm.pl »

    Firma szkoleniowa TALENT Management. Najważniejszym skarbem każdego przedsiębiorstwa jest kapitał ludzki, to od jego umiejętności zależy jego ekspansja, w związku z tym coraz ważniejsza w planie rozwoju instytucji staje się z każdym kolejnym dniem troska o progres pracowników w niej pracujących. Nasza firma edukacyjna pomaga polepszać kompetencje zatrudnionych pracowników w parunastu zasadniczych rejonach, proponujemy: szkolenia dla handlowców, szkolenia managerskie oraz szkolenia z komunikacji międzyludzkiej. wszelkie kursy którymi zajmuje się nasza firma można nazwać mianem szkolenia miękkie. organizacjom zainteresowanym mocniej rzeczowym zagadnieniem szkolenia możemy zaproponować przeprowadzenie kursu testowego, które pozwoli Państwu ocenić potencjał rozwojowy takiego szkolenia.

    Data dodania: 18 07 2016 · szczegóły wpisu »
  • Opieka Niemcy »

    Opieka nad seniorami wymaga odpowiednich kwalifikacji, dlatego największe szanse na otrzymanie pracy za pośrednictwem polskich agencji pracy mają kobiety posiadające doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi oraz znające język niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym (praca w Niemczech).
    Agencje pracy zapewniają legalną i bezpieczną pracę u niemieckich rodzin. W zamian za troskę, pomoc oraz poświęcanie swojego czasu seniorom, kobiety otrzymują miesięczne wypłaty w wysokości od 800 do 1300 euro oraz bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.
    Legalna praca za niemiecką granicą to przede wszystkim ubezpieczenie, które należy się kobietom dzięki karcie EKUZ, którą wyrabiają w imieniu opiekunek pracownicy agencji. Dzięki ubezpieczeniu, kobiety mają prawo do bezpłatnej opieki medycznej w razie nieszczęśliwych wypadków.
    - Przed wyjazdem do Niemiec z agencją, pracowałam w opiece na ?czarno?. Niestety nie wspominam tego okresu pozytywnie. Podczas oferty zachorowałam i trafiłam do szpitala. Wszystkie koszty leczenia musiałam pokryć z własnej kieszeni. Mimo większych zarobków nie zaoszczędziłam ani centa ? pisze pani Joanna ? po powrocie do kraju postanowiłam zgłosić się do agencji Hilfeneo (opieka Niemcy). Zarabiam trochę mniej, ale nie martwię się o ubezpieczenie ani wypłaty, które terminowo wpływają na moje konto.

    Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »