Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

 • Serwis malarski »

  Jesteśmy profesjonalnymi malarzami-dekoratorami z wieloletnim doświadczeniem. Na terenie całego kraju oferujemy wysokiej jakości usługi za rozsądną cenę.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wylewki Maszynowe Mixokret - Baca - Śląsk »

  Strona opisująca działalność firmy remontowo-budowlanej Baca. Firma specjalizuje się w wykonawstwie wylewek betonowych z zaprawy półsuchej. Działa na terenie Śląska i Małopolski.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Brukarskie Gdańsk »

  Od prawie 15-tu lat Nasza Firma ASTLBALTIC specjalizuje się w profesjonalnym układaniu kostki granitowej, kamienia naturalnego i kostki betonowej. Jesteśmy ekipą wykwalifikowaną, mającą za sobą długie lata doświadczeń, zdobytych w wykonywaniu zleceń dla najbardziej wymagających klientów w branży brukarskiej.

  Dzięki naszemu doświadczeniu każde zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie z dochowaniem najwyższych standardów jakościowych. Tradycja firmy sięga 1997 roku. Zdobyte przez te lata doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że doskonale rozumiemy Państwa potrzeby i wymagania, gwarantując naszym Klientom wyłącznie trwałe i sprawdzone rozwiązania.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowo-wykończeniowe - REM-BUD. »

  Usługi budowlane o charakterze remontowo-wykończeniowym w rejonie Chorzowa, Katowic, Gliwic, Świętochłowic, Tych, Bytomia, Tarnowskich Gór, Siemianowic Śl., Rudy Śl.,

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane- Rzeszów i okolice - Jan Partyka »

  Jesteśmy firmą istniejącą od 1984 r. Oferujemy wysokiej jakości schody, parkiet i podłogi - drzewo krajowe i egzotyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zamówień, począwszy od projektu aż po montaż, zarówno dla klientów indywidualnych jak i inwestycji. Pracujemy z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klienta. Przywiązujemy też dużą wagę do schodów i parkietu jako elementu dekorującego wnętrza, budującego wygląd i atmosferę domu czy mieszkania. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim na Rzeszów i okolice, Polskę południową i centralną.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

chorzow (1)

Usługi budowlane - nowa strona:

Adres: