WINDYKACJA - odzyskiwanie, wykup, sprzedaż, wierzytelności, należności

WINDYKACJA - odzyskiwanie, wykup, sprzedaż, wierzytelności, należności PROMES FINANSE Sp. z o.o. Skuteczna i szybka windykacja wierzytelności. Prosta procedura podjęcia współpracy. Wykup wierzytelności oraz Giełda Długów. Monitoring płatności, pieczęć prewencyjna. Brak opłat wstępnych - wynagradzani jesteśmy tylko prowizją od wyegzekwowanych kwot. TEL: 032-720-60-30 FAX 032-720-29-99

Szczegóły strony promes-finanse.pl:

Podlinkuj stronę promes-finanse.pl:

WINDYKACJA - odzyskiwanie, wykup, sprzedaż, wierzytelności, należności

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 427

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WINDYKACJA NALEŻNOŚCI I ODZYSKIWANIE DŁUGÓW | Przez kompromisy do porozumienia... »

  MEDIARE działa na rynku wierzytelności od 2004 roku. W wspieraniu firm i osób fizycznych w negocjacjach z dłużnikami MEDIARE stosuje coraz to nowsze narzędzia wpływania na dłużnika, baza wielu lat doświadczeń pozwala coraz efektywniej wpływać na spłatę swoich zobowiązań przez niesolidnego klienta, już w pierwszych tygodniach. Negocjacje terenowe prowadzi Windykator bezpośrednio u dłużnika, co pozwala skrócić czas odzyskiwania należności i zwiększa efektywność egzekwowanego długo. Około 78% spraw rozwiązanych jest na etapie polubownym. Firma windykacyjna Mediare prowadzi kompleksową obsługę należności tj. windykacja pozasądowa, sądowa, i egzekucyjna.
  Każdy etap dochodzenia należności prowadzony jest przez zespól doświadczonych negocjatorów, mediatorów i radców prawnych.
  Naszym wynagrodzeniem jest tylko prowizja od skuteczności naszych działań ? nie odzyskamy Twoich należności ? ! nie ponosisz, żadnych kosztów. SZYBKO - SKUTECZNIE - BEZ OPŁAT. Prowizja już od 7%

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • WINDYLACJA - windykacja długów, obrót wierzytelnościami, skup, sprzedaż, kompensaty zobowiązań »

  Kompendium wiedzy na temat windykacji i obrotu wierzytelnościami. Windykacja długów bez żadnych opłat wstępnych, postępowania sądowe oraz tytuły egzekucyjne. W przypadku windykacji sądowej swoim klientom kredytujemy koszty związane z opłatami sądowymi. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów. Na stronie znajdziesz unikalne kalkulatory oraz programy wspomagające windykację.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • WINDYKACJA - Solvens »

  Solvens Sp. z o.o. to wyspecjalizowana firma windykacyjno-odszkodowawcza która oferuje szeroką gamę usług mających na celu dochodzenie prawa własności za pomocą środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • WZORY PISM I UMÓW PRAWNYCH - pozwy, wnioski, pisma »

  Portal Prawny oferujący pomoc prawną przez Internet. Na stronie znajdą Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych online lub zamówienia płatnych usług prawnych. Portal daje również możliwość skorzystania z bazy pism i umów prawnych z każdej dziedziny prawa, skorzystania z forum prawnego, na którym prawnicy i użytkownicy udzielają nieodpłatnie odpowiedzi. Na stronie znajda Państwo aktualną bazę kodeksów i aktów prawnych, komentarzy prawnych, artykułów tematycznych oraz księgarnię prawną , w której znajdą Państwo tysiące publikacji prawnych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin !

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • PoCo - Pomorskie Centrum Oddłużeniowe »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno Klientów detalicznych jak i przedsiębiorców w zakresie oddłużania i restrukturyzacji ich zobowiązań finansowych, jak również fachowego doradztwa i porad finansowych.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności - Katowice »

  Firma Raport powstała w 1998roku i od tego czasu zajmuje się głównie windykacją długów. W 2001 roku firma zatrudniała już kilkanaście osób, nawiązując przy tym współprace z renomowanymi kancelariami prawnymi. W 2002 kolejne zmiany będące następstwami dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwa. Firma Raport inwestuje w nieruchomości komercyjne, rozszerza się zakres usług, w ofercie znajdują się: pożyczki dla firm, oddłużanie, restrukturyzacja zadłużenia, monitoring. W 2004 roku Firma rozpoczyna współpracę z kontrahentami z Włoch, Niemiec, Austrii w zakresie windykacji na terenie Polski. Windykacja Chorzów, Kancelaria Katowice, Windykacja Dąbrowa Górnicza, Windykacja Śląsk pod takimi ale wieloma innymi frazami można nas znaleźć w Google.pl Firma Raport daje gwarancję profesjonalnej obsługi Państwa wierzytelności na przestrzeni całego postępowania windykacyjnego. Działanie Firmy zmierza do odzyskania pieniędzy na etapie postępowania polubownego, bez konieczności prowadzenia procesu sądowego. Jeżeli jednak taka konieczność powstaje, prowadzimy postępowanie sądowe pokrywając koszty zastępstw procesowych. Aktywnie uczestniczymy również w postępowaniu komorniczym ustalając majątek ruchomy i nieruchomy dłużnika, rachunki bankowe i wszystkie składniki jego majątku tak, by skierować do nich zajęcia komornicze.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Retor ? Windykacja należności, Wywiad gospodarczy »

  Firma Retor od 8 lat istnieje na rynku zarządzania wierzytelnościami. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nam wypracować skuteczne metody w odzyskiwaniu należności. Cel, który sobie postawiliśmy od samego początku to przede wszystkim skuteczne odzyskiwanie należności. Aby w pełni się tego trzymać i utrzymywać cały czas wysoki poziom nie pobieramy opłat wstępnych od naszych klientów. Jeżeli nie odzyskamy nie zarabiamy. Ten prosty mechanizm zmusza Nas do skutecznej pracy. Dodatkowo dwa lata temu poszerzyliśmy Naszą ofertę i odzyskujemy kompleksowo należności w całej Europie. Na tą chwilę, z czego jesteśmy dumni nie ma kraju w Europie, w którym nie odzyskaliśmy dla naszych klientów ich pieniędzy.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • WinLex Sp. z o.o. windykacja »

  WinLex Sp. z o.o. tworzona jest przez dynamiczny zespół ludzi działających z pasją. Motywuje nas sukces. Nie ma dla nas spraw niemożliwych. Jesteśmy wyspecjalizowani w szczególności w roszczeniach odszkodowawczych, windykacji należności, ściąganiu długów, ściąganiu wierzytelności. Przygotowujemy pozwy nakazowe, do sądu przy współpracy kancelarii adwokackiej K.Keller.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja / Odszkodowania / Detektyw »

  Kancelaria Prawna Zajmuje się odzyskiwaniem długów. Wypadki komunikacyjne to codzienność, jeżeli jesteś poszkodowany / poszkodowana. Walczymy o odszkodowanie.Porady prawne. Usługi detektywistyczne/wywiad gospodarczy. zapraszam do współpracy. Pobieramy wynagrodzenie prowizyjne tylko z wyników naszej pracy.- porady prawne - pisma procesowe - odszkodowania powypadkowe - obsługa prawna firm i spółek - windykacja Ochrona Osobista, Kierowcy do wynajęcia PIECZĘĆ PREWENCYJNA + kompleks usług egzekwujących zobowiązania!!!!

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzona firma windykacyjna »

  Firma windykacyjna, z którą współpracujesz nie spełnia Twoich oczekiwań? Wzięli od Ciebie zaliczkę i nie wiesz co się dzieje z Twoją sprawą?

  Windykacja Sp. z o.o. z Kalisza to sprawdzona oferta windykacyjna. Nasza firma nie pobiera zaliczek - płacisz tylko za widoczne efekty naszej pracy! Windykacja należności polubowna, sądowa i egzekucyjna. Za pośrednictwem strefy klienta na naszej stronie internetowej nasi Klienci mogą na bieżąco śledzić postępy w prowadzonych sprawach.

  Świadczymy także usługi monitorujące i zabezpieczające płynność finansową Klienta - nasza pieczęć prewencyjna widoczna poniżej, wzywa zalegających z płatnościami do natychmiastowej wpłaty należności.  Przeprowadzamy sprawdzenia przedsiębiorców w BIG oraz publikujemy własną czarną listę dłużników - giełda wierzytelności.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »