Telekomunikacja Podkategoria: Telekomunikacja

 • teltel - innowacyjny serwis telekomunikacyjny »

  Teltel.pl jest innowacyjnym oraz przyjaznym narzędziem dającym możliwość masowej wysyłki wiadomości dźwiękowych i SMS. Dzięki serwisowi oszczędzasz czas i pieniądze.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ANTENY SERWIS - O FIRMIE »

  Anteny satelitarne - montaż. Systemy Zbiorcze telewizji satelitarnej i naziemnej - cyfrowej. Internet, telefon, Telewizja CCTV - monitoring, instalacje elektryczne, alarmowe

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • ELTECH »

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług, które realizujemy na bazie produktów posiadających stosowne certyfikaty i atesty. Każdy system projektowany jest według specyfikacji danego obiektu, potrzeb oraz upodobań klienta. Do przedstawionego nam problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dla każdego zlecenia tworzymy kilka wersji rozwiązań, tak abyście Państwo mieli możliwość porównania, wyboru a co za tym idzie i satysfakcji.
  Jesteśmy pewni, że nasza oferta oraz możliwości techniczne spełnią Państwa oczekiwania, co pozwoli na rozpoczęcie owocnej i długotrwałej współpracy.eltech-systemy.pl/read.referencje
  Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, począwszy od wykonania ekspertyzy, oceny istniejących zagrożeń, opracowania projektów technicznych, wykonania prac montażowych a skończywszy na objęciu opieką serwisową gotowych systemów.
  Działamy głównie w Gliwicach, Pyskowice, Toszek, Knurów, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Chorzów, Katowice a w razie potrzeby klienta na terenie całego Śląska.eltech-systemy.pl/read

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe dzwonki MP3 i MIDI »

  Strona poświęcona w całości darmowym dodatkom na telefon. Do ściągnięcia mnóstwo dzwonków zarówno midi jak i mp3, animacje i tapety w rozdzielczości 240x320. Wszystko podzielone na wiele kategorii tematycznych oraz całkowicie za darmo.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Voip »

  Rzetelna firma Business Telecom Poland - voip to telefonia internetowa dzięki której można wykonywać tanie rozmowy. W oparciu o platforme E0800. Operator voip łączy wielu operatorów i pozwala na korzystanie z ich usług. Zapraszamy - tanie połączenia Voip. Poczta głosowa, konferencja, przekierowanie wielopoziomowe, identyfikacja, billing online, połączenie oczekujące i połączenia pozaabonamentowe. Urządzenia i centrale telefoniczne. Voice over Internet Protocol i Session Initiation Protocol. Także na polskie komórki.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum samsung B3410.pl »

  Forum samsung delphi znajdujące się pod adresem http://b3410.pl to forum poświęcone temu telefonowiNa forum można znaleźć:Download, czyli motywy na samsung delphi, gry na samsung delphi, aplikacje, filmiki i inne rzeczy do pobraniaOprócz tego Głównym celem forum jest niesienie pomocy i udzielanie odpowiedzi zwiazanych z delphi

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych z telefonu VIP-HDD Lublin »

  Odzyskiwanie danych z telefonow komorkowych: Nokia,Samsung,Sagem,Sony-Ericsson,LG,Siemens,Iphone oraz kart SIM. Jesteśmy Polską firmą zajmujacą się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z telefonów komórkowych, kart SIM i iPhone. Naszym atutem jest profesionalizm i obsługa klienta na najwyższym poziomie. Wdrożone procedury zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzanych nam danych.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa bramka sms »

  Darmowa bramka sms do sieci plus gsm, orange, heyah oraz era. Strona zawiera również informacje na temat autora oraz kilka ciekawych linków, które mogą być przydatne dla odwiedzającego.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • TELKOMP S.C. - - centrale telefoniczne naprawa, serwis, konserwacja, telefony »

  Główną działalnością naszej firmy jest świadczenie usług informatycznych i telekomunikacyjnych.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla przedsiębiorstw, najważniejsza jest ciągła i bezawaryjna praca systemów informatycznych i telekomunikacyjnych wykorzystywanych w zastosowaniach biznesowych. Dlatego też pragniemy zaoferować Państwu sprzęt oraz usługi, które zapewniają bezawaryjną pracę infrastruktury informatycznej oraz telekomunikacyjnej.

  Nasze usługi są konkurencyjne cenowo i wielokrotnie tańsze niż zatrudnienie oraz utrzymanie wykwalifikowanego etatowego informatyka czy serwisanta, a pomimo tego są świadczone na najwyższym poziomie dzięki licznym szkoleniom i egzaminom. Możemy przejąć w całości sprawy związane z informatyką i telekomunikacją w Państwa firmie.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Telekomunikacja

Telekomunikacja - nowa strona:

Adres: