Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

 • Eco Technologie - Projekty Branży Sanitarnej »

  Wykonujemy projekty instalacji i sieci sanitarnych, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne, instalacje wentylacyjne, instalacje gazowe. Certyfikaty energetyczne oraz audyty budynków.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory LG i ogrzewacze »

  Osoby które w upał zamiast wylegiwać się na plaży muszą pracować - jest dla Was wiadomość.
  Wasz wentylator nie wystarcza by w pełni ochłodzić mieszkanie? Lato w pełni! a gdy na dworzu duchota kierujemy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Sklep który oferuje szeroki wybór klimatyzatorów markowych producentów z dziedziny klimatyzacja, wentylacja. W naszej ofercie mamy do zaoferowania zawsze najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie produkty firm takich jak LG Electronics, Samsung, Mitsubishi Electrici wiele innych posiadamy rónież na stanie akcesoria i narzędzia potrzebne do montażu. Nasz nowoczesny sklep zawiera dokładne opisy i tabele z danymi technicznymi. Nasze atuty to wysoka jakość, bardzo atrakcyjne ceny, miła profesjonalna obsługa oraz szybka dostawa.

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chesney's - kominki, kominki angielskie »

  Firma KODO kozłowski & domiński jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę tej najstarszej angielskiej firmy zajmującej się produkcją kominków i akcesoriów kominkowych. Chesney's została założona w 1983 roku i od tego czasu stała się czołowym dostawcą zabytkowych kominków w Wielkiej Brytanii. Wiele kominków Chesney's jest obecnie dostępnych w krajowej i zagranicznej sieci wybranych, niezależnych przedstawicielstw.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Warszawa »

  Doświadczenie, wysoko wykwalifikowani pracownicy, solidność i najwyższa jakość usług to atuty firmy Darko w zakresie sprzedaży oraz montażu i serwisu kominków. Jeśli w szukasz w internecie pewnej firmy pod hasłem Kominki Warszawa to zapraszamy do wejścia na naszą stronę i zapoznania się z oferowanymi rozwiązaniami w zakresie kominków.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Godin Polska »

  Kominki Godin Polska. Sprzedaż hurtowa i detaliczna wkładów i pieców kominkowych. Montaż kominków i pieców wolnostojących. Kuchnie gazowe i elektryczne oraz garnki żeliwne emaliowane. Hurtownia akcesoriów kominkowych. Firma Kominki Godin Polska oferuje wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego do potrzeb wkładu kominkowego lub pieca wolnostojącego, duży wybór obudów kominkowych i profesjonalny montaż wraz z instalacjami DGP (dystrybucja gorącego powietrza). W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne i z płaszczem wodnym, kominki nowoczesne i klasyczne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów. Odbiorcom hurtowym zapewniamy dogodne terminy i rabaty oraz stały dostęp do pełnej oferty materiałów i akcesoriów potrzebnych do budowy kominków. Zapraszamy do współpracy firmy kominkowe oraz instalatorów. Nasze 12-letnie doświadczenie w branży kominkowej to gwarancja jakości i solidnej obsługi. Strona zawiera pełny katalog produktów francuskiej firmy Godin. Na stronie znajdziemy również linki do 2 sklepów internetowych, narzędzie do konfiguracji kuchni Godin, szczegółowe opisy kominków, pieców garnków i kuchni wraz z wymiarami oraz zbiór przepisów kulinarnych przy wykorzystaniu garnków żeliwnych emaliowanych. W dziale "poradnik" znajdziemy artykuły dotyczące zagadnień technicznych związanych z budową kominków. Narzędzie do konfigurowania kuchni pozwala na samodzielne skomponowanie własnego zestawu.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły węglowe »

  Kotły, piece, grzejniki - wysoko obfity dobór ustrojstw i akcesoriów mechaniki grzewczej wraz z ceramiką budowlaną są naszą podstawową propozycją! U nas wykryjesz piece grzewcze (w tym węglowe i gazowe), kotły grzewcze (węglowe również), grzejniki - czyli wszystko czego chcesz do wydajnego ogrzania budynku. Odwiedź naszą stronę, zapoznaj się z ofertą, skonsultuj się z doradcą konsumenta i zamów wybierany przez Ciebie towar. Po jego zdobyciu możesz zabrać się za montaż i... cieszyć ciepłem w domu w najsurowsze nawet zimy. Dlaczego u nas? Nie musisz jechać po marketach, sklepach i odmiennych hurtowniach. Po prostu wizytujesz witrynę, dzwonisz z zadaniami i kupujesz. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Odnawialne źródła energii są przyszłością ekonomiki energetycznej na świecie. Zasoby zwykłe, które do tej pory były głównym podłożem ciepła wolno zużywają się w miejscach osiągalnych dla człowieka, lub też ich zyskanie jest nieharmonijne z ogólnie dopuszczonymi maksymami ochrony środowiska. Raczysz już teraz wyrządzić coś porządnego dla środowiska, a przy tym zaoszczędzić sporo pieniędzy? Skontaktuj się z nami - proponujemy Ci kolektory słoneczne, solary - najmują one na uzyskanie ciepła utylitarnej w rodzaj kompletnie niewstrętny dla otoczenia! Zapraszamy!

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROFESJONALNE POMPY CIEPŁA - HOME »

  Energooszczędne pompy ciepła

  ZAJMUJEMY SIĘ DORADZTWEM W DOBORZE, MONTAŻEM I SPRZEDAŻĄ NOWOCZESNYCH I OGRANICZAJĄCYCH KOSZTY SYSTEMÓW GRZEWCZYCH OPARTYCH NA POMPACH CIEPŁA. DZIĘKI WŁAŚCIWEMU DOBRANIU POMP CIEPŁA MOŻECIE PAŃSTWO ZMNIEJSZYĆ KOSZTY ENERGII NAWET O 75% - 80%. W TEJ CHWILI OFERUJEMY POMPY FIRM TECHNIBEL (www.technibel.com) I CHICO (www.chigo.pl). NASZE POMPY ZNAJDUJĄ ZASTOWANIE ZARÓWNO W DOMACH JEDNO- I WIELORODZINNYCH ORAZ W BUDYNKACH HANDLOWYCH, GASTRONOMII, PRZEMYSŁOWYCH.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Smart Eco - Nowoczesna energia w domu i firmie »

  Smart Eco to gama produktów i usług takich jak kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz kompensacja mocy biernej. Smart Eco to również nowoczesne rozwiązania energetyczne, które skutecznie pozwolą obniżyć koszty energii elektrycznej i wytwarzać ją na własne potrzeby. Smart Eco jest podstawowym celem, który chce realizować Grupa Energa w tworzenie przyjaznych środowisku rozwiązań.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Katowice »

  Montaż, projektowanie i doradztwo - Eko-Ekspert - Klimatyzacja Katowice. Odgazowanie składowisk, rekuperacja, odzysk ciepła, wentylacja i klimatyzacja. Kompleksowa obsługa, różne realizacje, np. wentylacja i klimatyzacja w pomieszczeniach technicznych. Obszar działania to Śląsk - Gliwice, Katowice, Sosnowiec i Tychy. Specjalistyczne instalacje, zasługi dla gospodarki wodnej - projekty utylizacji odpadów i rekultywacja składowisk odpadów. Ochrona Środowiska - zneutralizowanie powstających zanieczyszczeń, odgazowanie składowisk. Klimatyzatory i Wentylatory, montaż klimatyzacji, wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Rekultywacja składowisk, badania i obliczenia uciążliwości hałasowej. Firma otrzymała Medal Ministra O.Ś. Zapraszamy - Klimatyzacja Katowice i inne miasta.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogniwa fotowoltaiczne »

  Sklep Rotero oferuje solary, urządzenia grzewcze Womar, systemy solarne - niezawodne kolektory słoneczne Watt. Wykonywanie kompleksowych instalacji do pozyskiwania energii cieplnej i do podgrzewania ciepłej wody. Różne opcje finansowania. Sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych - solary, baterie słoneczne, zestawy solarne, kolektory próżniowe, panele słoneczne i pompy ciepła. Zbiorniki, podgrzewacze i sterowniki. Ogrzewanie słoneczne i kolektory słoneczne Watt - cieplne, płaskie. Osprzęt solarny, fotowoltaika, ogniwa fotowoltaiczne - Sanok, Krosno, Przemyśl, Podkarpackie, Kraków, Rzeszów. Najwyższej jakości instalacje i elementy grzewcze renomowanych producentów światowych. Dołącz do grupy naszych zadowolonych Klientów. Doradztwo ekspertów przy projektowaniu, wysoka jakość świadczonych usług - zapraszamy do sklepu online. Ogrzewanie słoneczne - zapraszamy po ogniwa fotowoltaiczne, baterie słoneczne, systemy i zestawy solarne, panele słoneczne.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

ekologiczne (1), kuchnie (1)

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: