Sale konferencyjne Warszawa

Sale konferencyjne Warszawa W tym serwisie możesz zareklamować swój obiekt jak również znaleźć obiekt na konferencje. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi. Odpowiednim miejscem na zorganizowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od zgiełku miasta. Najogromniejszy portal konferencyjny w Polsce. Konferencje to cudowna sposobność do integracji zespołu pracowników. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w rzutnik i hotspot. Promuję wykupienie reklamy w tym serwisie. Zachęcam Państwa od odwiedzin tego portalu.

Szczegóły strony www.warszawa.salekonferencyjne.pl:

Podlinkuj stronę www.warszawa.salekonferencyjne.pl:

Sale konferencyjne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 241

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Warszawa »

  Szkolenia firmy szkoleniowej B&O Navigator. Szkolenia Warszawa i kraj. Szkolenia biznesowe dla firm i otwarte. Szkolenia zarządzanie, sprzedaż, marketing, logistyka.

  B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym 300 000 zł.

  Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni. Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów w oparciu o liczne metody interaktywne. Główną ich zaletą jest nabycie nowych umiejętności wspartych doświadczeniem trenera.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z perswazji »

  International Coaching Certification. Oferujemy Państwu szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia z perswazji i szkolenia z wywierania wpływu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, konferencje, integracja - Wake Up »

  Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji:szkoleń, wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, promocji, spotkań motywacyjnych i integracyjnych, eventów firmowych, imprez towarzyszących, bankietów, koktajli, przyjęć okolicznościowych, pikników.Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi hotelami i obiektami z całej Polski. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi, średnimi, jak i małymi firmami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, a efektem będzie udana WSPÓŁPRACA.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hotele w Plocku »

  Wielkim atutem hotelu jest jego położenie - samochodem do centrum miasta dojedziecie Państwo w 5 min., a w zamian w ciszy i spokoju bez miejskiego gwaru wypoczniecie przed kolejnym dniem.Hotel Czardasz - Sala balowa Księżniczka Czardasza09-400 Płock, ul. Dobrzyńska 62b tel. 024 367 20 47tel. recepcja 024 366 56 88fax. 024 366 56 89e-mail: hotel@hotelczardasz.pl recepcja@hotelczardasz.plBiuro marketingu: marketing@hotelczardasz.plHotel został oddany do użytku w 2008r., posiada 22 pokoje dwuosobowe, 1 pokój trzyosobowy,1 pokój jednoosobowy i 1 pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie, nazywany pokojem bajkowym (wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, bezprzewodowy internet, łazienkę z prysznicem lub wanną i oddzielny przedpokój). Pokój bajkowy posiada łoże małżeńskie z baldachimem, a różana łazienka wyposażona jest w wannę z hydromasażem.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eventy firmowe, Imprezy integracyjne, szkolenia »

  Oferta firmy to: organizacje eventów, obsługa eventów, imprezy integracyjne imprezy targowe, eventy, oświetlenie, nagłośnienie. Szkolenia, konferencje, Działamy na terenie całego kraju

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trenerzy sprzedaży, coaching, szkolenia »

  Saleshunter to szkolenia dla handlowców i przedstawicieli. Proponujemy roziązania szkoleniowe oraz coachingowe dla sił sprzedaży. Trenujemy przedstawicieli handlowych, przedstawicieli medycznych, agentów ubezpieczeniowych. Nasze szkolenia poparte są praktyką, prowadzimy efektywne szkolenia i systemy coachingowe. Wszystko to sprawia, że nasza oferta jest skierowana do firm poszukujących wzrostu sprzedaży swoich produktów.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BIZNES - EDUKACJA - ŻYCIE »

  Portal edukacyjno-finansowy BIZNES EDUKACJA ŻYCIE. Szkolenia biznesowe i finanse - oferuje szkolenia dla inwestorów giełdowych - na wszystkich poziomach zaawansowania. Od początkujących giełdowych pasjonatów i tych, którzy chcą nauczyć się, jak właściwie lokować swój kapitał, po "rekinów giełdowych" - którzy już niejednokrotnie zetknęli się z inwestowaniem i selekcjonowaniem odpowiednich spółek, w których z (często kilkakrotnym) zyskiem lokowali swój kapitał.Nasze szkolenia uczą, jak odnosić sukces na giełdzie, nawet kiedy indeksy spadają. Prowadzą je prawdziwi pasjonaci, którzy nawet w dobie kryzysu gospodarczego wiedzą, jak mimo wszystko pomnożyć kapitał.Również Ci, którzy chętnie inwestują np. w nieruchomości lub po prostu chcą skredytować nieruchomość - znajdą tu temat dla siebie - patrz WYSZUKIWARKA KREDYTÓW.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, na stronie przedstawiamy najświeższe artykuły związane z tematyką naszej gospodarki, a także kierujemy do forum Biznes Edukacja Życie - na którym poruszamy najważniejsze tematy quot;r

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Serwis www.szkolenia.eventis.pl to codziennie aktualizowany spis szkoleń i kursów w całej Polsce wraz kompletnymi informacjami o programie danego wydarzenia, miejscu i czasie odbycia się, osobach prowadzących, organizatorze oraz warunkach i cenach udziału w danym wydarzeniu.
  Serwis zawiera między innymi szkolenia iso, szkolenia marketingowe, sprzedażowe, kadrowe, prawne, jakościowe, językowe, informatyczne, z zarządzania strategicznego, rozwoju umiejętności osobistych i menedżerskich. Ciekawymi kategoriami są szkolenia unijne i szkolenia dofinansowane z UE, które pozwalają odnaleźć tańsze oferty dofinansowane w ramach EFS bądź programu operacyjnego Kapitał Ludzki.
  Z naszym serwisem współpracują rozmaite firmy szkoleniowe z całej Polski, dzięki czemu możemy zaoferować bogatą bazę ofert dla naszych użytkowników.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Imponującym konceptem na organizacje szkolenia jest obiekt konferencyjny oddalony od centrum miasta. W Polsce jest mnóstwo świetnych lokalizacji na organizacje kilkudniowego kursu. Jeżeli zależy Ci na wysokim standardzie szkolenia wybierz jedno z najciekawszych szkoleń znajdujących w bazie. Nowoczesne szkolenia, oryginalne kursy. Skorzystaj z naszej łatwej w obsłudze strony, która pomoże Ci łatwo znaleźć najlepsze dla Ciebie kursy.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencycyjne Wrocław »

  Miastem odznaczającym się dużą liczebnością ośrodków konferencyjnych jest Wrocław. Konferencje to cudowna okazja do integracji zespołu pracowników. Zachęcam wszystkich od odwiedzania tego serwisu. Rekomenduję wykupienie reklamy w naszym portalu. Wiele ładnych miast takich jak Wrocław oferuje bardzo fajne miejsca na skombinowanie konferencji. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »