Kursy szkolenia biznesowe Podkategoria: Kursy szkolenia biznesowe

 • Sale konferencyjne Kraków »

  Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami konferencyjnymi. Starczy że podasz miasto, nasza wyszukiwarka w bezproblemowy sposób wynajdzie ośrodki spełniające Twoje wymagania. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Wiele nowych firm specjalizuje się w organizacji konferencji. Miastem odznaczającym się dużą liczebnością ośrodków konferencyjnych jest Kraków.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Imponującym konceptem na organizacje szkolenia jest obiekt konferencyjny oddalony od centrum miasta. W Polsce jest mnóstwo świetnych lokalizacji na organizacje kilkudniowego kursu. Jeżeli zależy Ci na wysokim standardzie szkolenia wybierz jedno z najciekawszych szkoleń znajdujących w bazie. Nowoczesne szkolenia, oryginalne kursy. Skorzystaj z naszej łatwej w obsłudze strony, która pomoże Ci łatwo znaleźć najlepsze dla Ciebie kursy.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Szkolenia firmy szkoleniowej B&O Navigator. Szkolenia Warszawa i kraj. Szkolenia biznesowe dla firm i otwarte. Szkolenia zarządzanie, sprzedaż, marketing, logistyka.

  B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym 300 000 zł.

  Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni. Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów w oparciu o liczne metody interaktywne. Główną ich zaletą jest nabycie nowych umiejętności wspartych doświadczeniem trenera.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi językowe wykonywane przez native speakerów »

  Tłumaczenia i szkolenia wykonywane przez native speakerów wszystkich języków świata. Podkłady lektorskie, korekty tekstów, szkolenia językowe. Serwis internetowy native-speakers.pl przy współpracy z Europejskim Biurem Tłumaczeń oraz firmą Proximuss Polska zaprasza do zapoznania się z ofertą kompleksowych usług językowych takich jak tłumaczenia, szkolenia, korekty językowe, analizy tekstów oraz podkłady głosowe (lektorskie) w ponad 60 językach świata wykonywanych przez native speakerów - rodowitych mieszkańców poszczególnych obszarów językowych. Tłumaczenia pisemne oraz usługi dźwiękowe oferujemy we wszystkich językach świata.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy szkolenia biznesowe

marketing (1), szkolenia (1), hotele (1)

Kursy szkolenia biznesowe - nowa strona:

Adres: